Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek elmondjam a...

Szerintetek elmondjam a nogyogyasznak vagy inkabb ne torodjek a fajdalommal?

Figyelt kérdés

6 hete mutottek p3as citologiaval.

Utana begyulladt a mehem (allitolag).

Visszamentem szakrendelesre ugyanabba a korhazba ahol mutottek es ezt a szakrendelesen levo orvos meg is erositette. Veres folyasom is volt amire azthittem menstruacio de a doktorur aztmondta ezt a mehgyulladas okozza.

Elkezdtem a gyogyszert szedni de ra egy hetre is fajt a hasam es a derekam ezert visszamentunk surgossegire mert szombat reggel volt.Onnan egybol kuldtek az osztalyra ahol befektettek kivizsgaltak es nem talaltak semmit mert a verem is szep volt.Itt annak az orvosnak is megkerdojeleztek a tudasat aki aztmondta mehgyulladasom van.. es eleg bunkok voltak velem. 1 hetig voltam bent de folyamatosan fajt a hasam... De mar nem mondtam inkabb mert idegesek voltak ram,mintha csak szimulalnek es ez kellemetlen volt.Utolso viziten az orvos be is szolt hogy ne csinaljon magabol beteget menjen haza es fogja a baratja kezet... Na en itt fogtam magam es el is jottem...Meg mindig fajos hassal. Azota is szinte mindennap nyom es szurogat a mehem es a petefeszkem kornyeken..Holnap megyek delelott vissza szakrendelesre HPV tipizalasra es kontrollra.. De en mar nem merem megmondani hogy meg mindig faj sot rosszabb.. szerintetek hagyjam? Ne mondjam el? Mert ez nagyon kinos nekem mar mert ugyerzem azthiszik hogy csak szinlelek holott nekem komolyan fajdalmaim vannak es voltak....

18/L


2014. dec. 3. 13:40
 1/7 anonim válasza:
Mindenképp mondd el, hogy fáj.. kötelessége elvégezni a vizsgálatokat és kideríteni az okot. Az orvosok mindig azthiszik, hogy szimulál a beteg. De ne hagyd annyiban! Vagy menj el magán nőgyógyászhoz.
2014. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egészséged, az életed fontos! Ne érdekeljen mit szólogat be, a lényeg hogy kiderüljön mitől fàj. Mielőbbi gyógyulàst!
2014. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akihez holnap megyek szakrendelesen o a varos legjobb nogyogyasza.Magan rendelesben is praktizal. O mutott. Epp ezert kellemetlen.Mert ezt a korhazban is megmondta az a bunko orvos hogy en mutet kozben ezt nem kaphattam illetve ez nem lehet annak a kovetkezmenye merthogy eu ez a mutet steril korulmenyek kozt zajlik...ugyhogy...
2014. dec. 3. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a nőgyógyászokról elég sok rosszat hallani...

Az az igazság, hogy orvosok között is az a vélemény, hogy vannak az orvosok és vannak a nőgyógyászok...

De nem lehet elkerülni őket, igyekezni kellene megtalálni a legnormálisabbat közűlük.

2014. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól vagy? Mi volt dokinàl?
2014. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat....

Talaltak egy 6*5 cm-es suru benneku vekonyfalu cisztat a mehem mogott-mellett .

Valoszinuleg azert voltak vegbel illetve hasi fajdalmaim mert mar nyomja a szerveimet akkora...

Jovo heten megyek vissza kontrolla megnezni hogy eltunt e.Mert mar 3 napja nem jott meg a menstruaciom es most azt varjuk hatha megjon es eltunik...dehat a mehem kivul van nem? Az nem tud eltunni...szerintetek mi lesz?

2014. dec. 5. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul igen gyakran, hogy kifakad, vagy felszívódik.
2014. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!