Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam az anyukajanak?

Elmondjam az anyukajanak?

Figyelt kérdés
Van egy 14 eves lany, pasija par evvel fiatalabb. Piaznak, cigiznek. Es a lany anyukaja ezt nem is tudja. Vagyis csa azt h kiprobalta a cigit. Ezert a fiutol tiltja. Es a lany ezer anyukajanak hazudozik, hogy baratnoivel talakozik, kozben minden nap a pasijaval. Es ez nem tunik fel neki. Irjak neki fbon? A lannyal joban vagyok, de senkire sem hallgat,hogy ez rossz. Es ha anyujanak irok fbon ismeretlenul, akkor azt ugye nem tudja meg senki ki irta valojaban?

2015. jún. 28. 15:39
 1/9 Gyémántlány ***** válasza:

Nálunk is hatalmas balhé volt általánosban abból, amikor az egyik csaj elkezdett "Terézanyáskodni" és elmondta az egyik lány szüleinek, hogy a gyermek bizony dohányzik.

Tudod, mi lett az eredmény? Csupán annyi, hogy két bizonyos leányzó megutálták egymást, és ment a veszekedés folyamatosan, hol azt interneten, hol személyesen.

Az anyuka nem tudott, és nem is próbált semmit tenni.

A züllöttebb kölkök szülei ilyenkor sokszor észreveszik a jeleket, csak nem akarják mégsem tudomásul venni őket. Most ne mondd nekem, hogy nem veszed észre, amikor a lányod cigaretta/piaszagúan megy haza. Dehogynem. Csak egyszerűen tehetetlen vagy.

Ennek a lánynak a nevelését valószínűleg már jóval korábban elszúrták, vagy csak olyan holt-buta, hogy nem veszi észre, amint lassú öngyilkosságot követ el, elvesztegeti a fiatalságát, stb.

Neked nem kell semmit csinálnod. Maradj ki mások magánéletéből, amennyire csak lehet. Így lesz a legjobb. Aki el akarja szúrni az életét, az akkor is el fogja, ha a szerettei foggal-körömmel próbálják védeni. Tudod, hogy szól a mondás: mindenki a saját sorsának kovácsa. Foglalkozz a saját életeddel, mindenkinek jobb lesz így.

2015. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem neked nem kellene beleavatkoznod az ő dolgába. Gondolom mondtad már neki, hogy te ezt nem tartod helyesnek és bekellene fejeznie a hazudozást. Figyelmeztetted, nem tudsz mást tenni. Majd rájön magától, hogy 14 évesen még nem kéne innia meg cigiznie.
2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se avatkozz bele, de ha mégsem bírod megállni, hogy ne tedd meg, akkor vállald fel magad és ne ilyen gyáván, sunyin tedd.
2015. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is 14 vagyok. Az anyukaja igen is vedi ot. Ezert nem akarja, hogy a gyerekkel legyen. Siman el tudja totkolni a cigit, piat. Egesz delutan kinn van, akkor ha hazamegy, biztos nem erezni mar rajta. Ismeretlenul akarok neki irni, mert h tudja h gyerekkel van, akkor nem fogja annyiszor eengedni, nem lesz rossz tarsasagban.. mert ha tudna hogy en irtam, na akkor biztos hogy egy eletre megutalna, en meg nem szeretnem hogy barmi baja legyen, mert jovore csak o lesz z oszttarsam, es nem szeretnem latni, hogy akkor is igy tonkretegye magat.
2015. jún. 28. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Es szeretem ot, nem birnam elviselni, ha barmi baja lenne.
2015. jún. 28. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne avatkozz bele. Egy idő után rájönnek mit csinál.
2015. jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát figyelj Facen nem tudsz ismeretlenül irni nek.

Egyébként, el ne hidd hogy nem veszi észre.

Ha valóban annyira törődik a lányával akkor észre kell vennie aki állandoan cigizik cigiszagú a ruhája, és a lehellete. A pia szagról ne is beszéljünk.

2015. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem tudok
2015. jún. 29. 09:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább a barátnőddel kéne beszélned...
2015. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!