Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van azzal a nővel, akinek...

Mi van azzal a nővel, akinek soha nem állt be a rendszeres menstruációs ciklusa?

Figyelt kérdés
Már 26 éves vagyok, és még mindig nem állt be. Akár hónapokat is kimaradhat, viszont van, hogy picit hamarabb jön meg, de akkor meg csak pár napos barnázás, nem is tudom, az egyáltalán betudható-e menstruációnak. Olyankor bőven elég egy tisztasági betét is. Egyszer jártam csak nőgyógyásznál, az nem is értette, miért mentem, szerinte ez inkább endokrinológia, meg amúgy is mindenkié más, az enyém ilyen.

2017. júl. 5. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Már régen ki kellett volna vizsgáltatnod magad,akár endokrinológussal,akár más területen.

Egy egészséges nőnek rendszeres a menstruációja.Személyre szabott,viszont rendszeres.

2017. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Endokrinológián jártam, de nem vettek komolyan, hónapokra kaptam csak időpontot. Magasak az androgének szintjei, meg adtak d-vitamint. Ennyit ért az egész... Jah, meg nekem támadt a doktornő, hogy valljam be, hogy szedek valamit...
2017. júl. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!