Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal probalkozok de...

Tamponnal probalkozok de egyaltalan nem megy es ha megnezem magam lent akkor a huvelyemben rogton ahogy elkezdodik a lyuk van benne egy kituremkedes es szerintem e miatt nem megy be a tampon akarhogy is probalkozom szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz a technikád. Olvasd el a papírt, ami a tampon dobozában van. És tükörrrel próbáld nézni, hova kell tenni. A hüvelynyílás közvetlenül a gát felett van, és a tampont hátrafelé kell nyomni, nem felfelé. Először dugd fel az ujjadat, hogy kitapintsd az irányt.

20N

2017. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De egyszeruen ott van valami es meg az ujjamat sem tudom
2017. júl. 6. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Fura. Lehet, hogy ennyire szűk a szűzhártyád. Vagy rossz helyen próbálkozol. Vagy rossz a technikád.
2017. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!