Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14éves vagyok és szűz! Szeretn...

14éves vagyok és szűz! Szeretnék tampont használni, egyszer régebben már próbáltam, de nem ment, csak bénáztam. Olvastam az útmutatót, de akkor sem megy, kérem, hogy mondjátok el, hogy hogyan kell rendesen feltenni? Milyen póz, ahogy könnyen megy?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatotokat is várom.Köszönöm

2012. jan. 4. 22:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne használj tampont, ha nem akarsz jó kis hüvelyi fertőzéseket. Nem viccből ellenzik a nőgyógyászok sem! Megéri?
2012. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség, ha rendesen cseréled, semmilyen fertőzést nem fogsz ettől kapni. Mindenképpen mini méretet próbálj először, és szerintem guggoló helyzetben a legkönnyebb feltenni.
2012. jan. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Ha még nem tudod felrakni, akkor egyáltalán nem szükséges azt használnod!

Meg nem is fogsz tudni!


Tamponhasználathoz megfelelő erősségű vérzés kell, anélkül felrakni se tudod!


Ha idegesít a csörgés zörgés a bugyidban, akkor vegyél tisztasági betétet meg vigyél több bugyit magaddal amikor havibajod van.


Továbbá mindíg alaposan mossál kezet amikor oda nyúlkálsz, még pöcökpöckölgetéskor is, mert rengeteg kórságot fel tudsz oda vinni amitől iszonyú nehéz megszabadúlni a későbbiekben!


Soha ne kapaszkodj puszta kézzel buszon metrón villamoson, max kabátujjal vagy kesztyűben, és mindíg legyen nálad fertőtlenítős kézmosó folyadék

(némi hipó meg folyékonyszappan plusz víz, hacsak nem telik Bradoderm re), akár egy nasivines tubusba töltve bárhová magaddal viheted azt a pár kézmosásra elegendő mennyiséget!

2012. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment, amíg szűz voltam, aztán tök hülyének éreztem magam miatta, de szimplán nem voltam elég tág (még a minihez sem). Egyébként nekem úgy a legkönnyebb, ha egy egyik lábamat felteszem valahová (nem a wc deszkára :D).
2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
0%

A tamponok, óvszerek, betétek NEM STERILEK!


Ipari tisztaságúak, de az nem egyenlő a sterilitással!


Vannak olyan olcsóbb tamponok is amelyeket világháborús átalakított kiszuperált tölténygyártó gépsoron készítenek, nem vicc!!

2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
És? A hüvely nem egy steril szerv. Egy férfi sem sterilizálja csíramentesre a péniszét behatolás előtt...
2012. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%
jobb helyeken megmossa előtte kedves utolsó :)
2012. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Guggolj a WC fölé és állj minél nagyobb terpeszbe közben. És próbálj amennyire csak tudsz ellazulni. Ha elakad változtass picit az irányon. Rendszeres cserével és előtte alapos kézmosással semmi bajod nem lesz tőle. Én 3 éve használok tampont, soha semmi fertőzésem nem volt még.
2012. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem csíramentességről van szó..


Csak pl ha belecsulázik egy iparimunkás a papírdarálógépbe ami a tampon magjának alapanyagát gyártja, és előtte mondjuk volt ilyen olyan orális afférja, vagy esetleg HPV-s, vagy szemölcse vana kezén vagy akármilyen bőrgombája akkor van esély a fertőződésre, mégha csak ezredszázalék is.

2012. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
6%
Ne hasonlítsuk már egy 14 éves lány ellenállóképességét egy felnőtt nőéhez.
2012. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!