Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti beszélgetnétek egy...

Lányok ti beszélgetnétek egy fiúval a menzeszetekről?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mély beszélgetést nem fojtattam még, de pl volt már olyan hogy panaszkodtam barátomnak vagy egy haveri társaságba feljött a kérdés és a férfiak nem értettek valamit mi lányok meg próbáltuk elmagyarázni.
2017. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Első: jézusom. Talán FOLYTATTAM, nem?

Kérdező: néha muszáj erről is beszélni, nem tabutéma.

2017. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki hibázhat, emberi dolog. Köszönöm a javítást, de nem kell jézusomolni.
2017. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát, ha neked az emberi dolog, hogy nem tudsz helyesen írni...
2017. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Egy szót írtam rosszul VÉLETLENÜL.
2017. júl. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, párommal ki van vesézve az egész téma, már előre szólni szokott mikor fog nekem megjönni.
2017. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtan nácinak üzenem, hogy valóban nem tabu téma, de nem MUSZÁJ akárkivel erről beszélni. Ha valaki szükségét érzi, akkor olyannal beszéljen erről aki vevő rá. Vannak pasik, akik nyitottabbak, kíváncsibbak, de van olyan típus, aki azt vallja, ezt a témát hagyja meg magának a csaj, mert nem akarja gondolatban sem látni ezt a női problémát.
2017. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit tényleg érdekel a téma, nem csak a netről meg a könyvekből, hanem valakitől aki át is éli, akkor persze, hajlandó vagyok erről beszélni, nem tabu. Ha viszont valaki csak beszólogatni akar, vagy erre izgul, akkor köszi nem. Amúgy viszonylag részletekbe menően csak aktuális baráttal beszéltem eddig erről, ezen kívül a tesóm meg apukám az aki mondjuk tudja hogy megvan és szarul vagyok, ha megvan és szarul vagyok, de nem tolom a képükbe, csak akkor mondom, ha éppen releváns információ.
2017. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A baratommal mi mindig megbeszeljuk.
2017. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Van amikor egyutt vagyunk es meg van es simogat meg patyolgat, mert en eleg szarul szoktam lenni amikor meg van:/

2017. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!