Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Orvoshoz...

Mitől lehet ez? Orvoshoz kellene forduljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerdán lejárt a menstruációm, de ma (pénteken) kicsit véres folyásom volt. Még nem tapasztaltam ilyesmit. Igaz, hogy nálam az átlagos menstruáció 7 napot tart, de pár hónapja csak 5 napos.

Mi lehet az oka ennek? Lehet felfázás?

Tudom, jobb lenne orvost kérdezni, de nem szeretnék egyből hozzá menni.

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. júl. 7. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez simán előfordulhat, hiszen nem egészen 2 napja múlt el, nem kell megijedni.
2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menstruáció után előfordulhat, hogy egy kis bennmaradt vér még távozik, de ez rendszerint sötétebb szokott lenni. Ha nekem átlagban 7 napos csak egy ideje 5, valszeg ez most csak egy kicsit elhúzódott. Nekem volt olyan hogy a harmadik napon egyáltalán nem véreztem, azt hitten vége (nem is tetszett hogy csak két napig véreztem) de aztán a negyedik, ötödik nap még volt sötét vérzésem. Akkor nézz el dokihoz ha két menstruáció között kezdesz el vérezni.
2017. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!