Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasi fájdalom és bővebb...

Alhasi fájdalom és bővebb fehér folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vagy hamarosan meg fog jönni, vagy pedig valamiféle fertőzést szedhettél össze. De szerintem menstruáció előtt állsz.
2010. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

A bo feher folyas, ha viszketes is tarsul hozza, akkor gomba>> canesten. Ha nincs viszketes, akkor 2 eset lehetseges: Vagy meg fog jonni, vagy terhes vagy.

A terhesseg legelejen van olyan ' meg fog jonni erzes' a bovebb folyas pedig az miatt, hogy a meh felszedi magara a nyalkamennyiseget, amibe a petesejt beagyazodik.

2010. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs viszkető érzésem.
2010. máj. 20. 22:13
 4/13 anonim válasza:
78%
Én is lehetségesnek tartom, hogy terhes vagy, ha nincs viszkető érzésed és nem bűzös a váladék, akor nem hiszem hogy fertőzés. Van rá esély, hogy teherbe estél? Esetleg még felfázás állhat a dolgok mögött, de akkor a pisilés is fájna, bár még lehet most kezd alakulni.
2010. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem is bűzös. Fogamzásgátlót szedek,de olyan furcsa. nem vagyok hasfájós mensi előtt sem. Nem kimondott fájdalom,enyhén fáj meg olyan furcsa. Már több mint egy hete.
2010. máj. 20. 22:28
 6/13 anonim válasza:
68%
én kiváncsiságból megcsinálnék egy tesztet:)
2010. máj. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
akármilyen más bajod lehet, nemcsak ez a 3 h megfog jönni, terhes vagy v fertőzésed van. akármilyen más belső szervi elváltozás is okozhatja.
2010. máj. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet attol hogy meg kell jojjon a mensi, attol hogy felfaztal, fertozestol, es lehet az is hogy terhes vagy, mert akkor is szokott lenni ilyen.
2010. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja es lehet attol is ha netan valami antibiotikumos kuran estel at mostansag.
2010. máj. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is antibiotikumot szedtem légúti fertőzésre, és azóta minden bajom van. Hasfájás, alhasi nyomásérzés, erősebb folyás.
2010. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!