Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 23 napja késik a menstruációm?...

23 napja késik a menstruációm? Mivel lehet meghozni a késő menstruációt? Sürgős!

Figyelt kérdés
előző hónapba meg kellett volna jönnie viszont nem jött.Volt már ilyen hogy kimaradt egy hónapot! de halottam erről az aviva tornáról barátnőmnek meghozta nekem viszont nem rosszul csináltam vagy nem eleget nem tudom segítenétek, hogy milyen gyakorlatokat csináljak? Nemsokára megyek nyaralni és félek,hogy pont akkora fog megjönni ezért mindenképpen szeretném hogy a napokban jöjjön meg. Tudom sok ilyen kérdés van de sehol sem találtam megfelelő választ szóval megkérdezem mivel lehet a késő menstruációt meghozni?? Halottam a cickafark teárol is de elvileg valakinek meghozta ugyan előbb de 5hétig meg volt neki szóval azt ki próbálni tuti nem szeretném!

2017. júl. 8. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Tampont is lehet használni, ha akkorra jönne meg.

De biztos, hogy nem terhesség miatt késik? Azért ezt jó lenne tisztázni, még mielőtt nekikezdesz tornázni, meg hasonlók.

Viszont akkor is menj el nőgyógyászhoz, ha nem vagy terhes, mert ez nem igazán normális. Lehet, hogy bogyót kell majd szedned.

2017. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Terhes biztos nem mert szűz vagyok
2017. júl. 8. 15:14
 3/4 A kérdező kommentje:

És támpont nem szeretnek hasznalni😐

De reménykedem hogy előre tudom hozni mert úgy jobban éreznem megvan hogy tudom hogy már megjött és akkor nem fog minthogy szorongjak nyaralások hogy megvan vagy hogy mikor fog meg jönni

2017. júl. 8. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Az aviva tornát szinte lehetetlen könyvből vagy netről megtanulni, én is próbáltam, de nem sikerült rájönnöm, hogy is kellene. Azt csak tréningen lehet, szerintem.


Palástfű teát igyál, az segít szabályozni a ciklust. A cickafark is jó, de azt a mensi után kell inni középidőig, mert az a tüszőérést serkenti.


Hosszútávon, ha rendezni akarod a ciklusod, akkor a mensi megjövésekor kezdd inni a cickafarkot a ciklusod 14. napjáig. Utána a következő mensiig palástfüvet.

2017. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!