Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 naponta jön meg a menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 naponta jön meg a menstruációm.12. -én ment el és a következő 3. -án jön meg.17. -én voltunk együtt a barátommal. Ha esetleg fennáll terhesség, akkor ez még befolyásolja a következő menstruációt?

Figyelt kérdés
El kéne még maradnia? Mert úgy tudom, ha későn esik valaki teherbe, akkor még megjöhet.

2016. ápr. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írd máshova… nem ide való

Vagy hívd fel a dokit…!

2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis bocs de engem nem igazán érdekel… nem tudom ezt miért nem az egészség kategóriába írják…
2016. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem oda kéne rakni
2016. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a teherbeesés/fogamzásgátlás a fogamzásgátlás kategóriába tartozik:) De igazán köszönöm, válaszaid száma miatt örülök, ha valaki megnézi a kérdésemet és válaszol is.
2016. ápr. 18. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen…😊 sok ilyet olvasok és mivel férfi vagyok nem igazán tudok mást hozzászólni! Szerintem itt a 90% perverz beteg, és nem épp ezzel foglalkozik. Én meg csak néha vagyok ezen az oldalon. De akkor rögtön 101 ilyen kérdés van… szerintem ezért kéne az egészség kategóriába rakni… Nekem 2 gyerekem van… ha véletlen terhes lennél, gratunálok és ez a legcsodálatosabb dolog az egész világon… nekem mindig a pénz, munka volt a fontosabb és csak utána a feleségem,de mióta van gyerekem minden mást félreteszek😊😊
2016. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egészség kategóriában ha megnézed, nincsen olyan, hogy nők egészsége, csak férfiaknak van egy külön topik. Ezt csak ide tudom feltenni, sajnos. A gyermekeidhez gratulálok, ha eljön az ideje, én is szeretnék, de nem most, 18 évesen:)
2016. ápr. 18. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!