Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy pisilés közben megy belőle hátulra, a végbélnyílás környékére is? Pedig előre szoktam hajolni.

Figyelt kérdés
2017. júl. 8. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen, szerintem normális.
2017. júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És megtörlöd ugyanúgy hátul is? Én meg lettem szólva, hogy túl sok WC papírt használok.
2017. júl. 8. 23:07
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Nyilván meg kell törölni mindenhol. :D Normális. Én három kocka WC papírral törlöm le mindenhonnan a pisit. Ha jó minőségűt vesztek, nem a leggagyibbat, akkor ennyi bőven elég.

20N

2017. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy kellene hajolni, hogy minél kevesebb menjen hátrafelé?
2017. júl. 8. 23:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nekem a combom is olyan belül, akárhogy hajolok. Próbálj meg mindig máshogy hajolni, hátha megtalálod azt a pontot, ahol nem folyik szet rajtad.
2017. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Akik lecsupaszítják maguknak lent, azoknál ez teljesen természetes. A szőrzet egyik feladata, hogy ne így szana széjjel folydogáljon.
2017. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a pisilés vége felé megy egy kicsi hátra az még normális lehet,mert olyankor már nem jön olyan erősen.De szerintem az előrehajolással pont rásegítesz.Nekem sokáig voltak egyéb húgyúti gondjaim és nekem is olyan lett a combom meg néha a fenekem is,de ahogy megszűnt a többi panasz ez is elmúlt.Nemreg megint begyulladt a hólyagom meg minden bajom lett és ez is visszajött.Legközelebb,ha mész orvoshoz esetleg említsd meg neki.
2017. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Ez a csupaszítás hátránya. Ragad, és büdi, és csurog össze vissza.
2017. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha valaki nem szőrtelenít ott, akkor tényleg nem folyik összevissza a pisi?
2017. júl. 14. 02:57
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
És az mennyire normális, hogy engem már az is felizgat, hogy itt dumáljátok ezt meg? :D
2017. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!