Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna menstruáció?

Barna menstruáció?

Figyelt kérdés

Előre bocsi a részletes leírásért, de:

2 hete elöször együtt voltam a barátommal,de csak orális szex volt és megujjazott. Utána pár napra fehér, turos folyásom volt és elkezdett viszketni, rákerestem mi lehet az es mindenhol a hüvelygoma jeleit irtak. Vettem canestes kombi unot, hogy akkor ez majd segit. Ez egy kupbol all es krembol. Viszont utána egy napra elkezdett fájni a hasam és ilyen barna menstruáció szeru dolog folyt, ami estére vérrel keverdett, de eleg gyenge volt. Szoval mintha megjött volna, de ez 4 nappal azelott volt mielott tenylegesen meg kellett volna hogy jöjjön. Ez a barna dolog a következö ket napban is volt de csak nagyon kis mennyisegben, a menstruacio elotti fajdalmakat meg nem is erzem. Huvelygomba tunetei meg mintha eltuntek volna.


Valakinek valami tipp hogy mitől lehet ez?

Foglaltam már nőgyógyászhoz időpontot, de csak következo hétre kaptam.


Olvastam hogy a terhesseg jele lehet az ilyen barna foltozas pont a 20. nap környeken, es nagyon megijedtem hogy valahogy barátom előváladéka amit egyikunk se vett észre odakerült vagy valami, de erre nagyon kicsi az esely ugye?


Elore is köszi annak aki elolvasta es megprobal segiteni. :)



2017. júl. 10. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát semmi nem kizárt ha előtte az ujja khmmm....a barnázás nem csak terhesség lehet! nyugi már, nem vagy az!!!

vegyél tesztet kimutatja a 10.naptól!! hajnalban végezd..

2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

El sem ment vegig szoval nem lehetett olyan az ujja :D najo, azert veszek tesztet..

de akkor ez mitol lehet?

2017. júl. 10. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Máskor mosson kezet alaposan, mielőtt hozzád ér! Nagyon könnyen lehet így fertőzést elkapni... :/ A barna folyás nem tudom, mi lehetett, azt majd a doki megmondja.

20N

2017. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...az sima progeszteron-csökkenés. vagy mi. ha babát akarsz és ilyen lesz mindig kezeltesd...de előfordul ritkán főleg ha így stresszeled magad! :) Nyugi semmi gáz nálam is van néha ilyen és van gyerekem..
2017. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!