Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ma mennénk délután...

Semcy3 kérdése:

SOS! Ma mennénk délután strandra, de ma reggel jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem számítottam rá, hogy meg fog jönni. Már 2-3 hete ezt a strandolást terveztük, nagyon nem akarom lemondani. Tampont még soha nem használtam, és erős vérzésem szokott lenni az első két napban, de most megittam 6-7 korty citromlevet, hátha attól kevesebb lesz. Eléggé félek még a tampontól, hogy hogy kell feltenni meg ilyenek, de ha ezen múlik, akkor megoldom. Semmiképp nem akarom lemondani. Szerintetek mit csináljak?

2017. júl. 11. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:

"megoldom"


Akkor mi a kérdés?

2017. júl. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%
hát szivás használj tampont
2017. júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tampon, és ha nagyon vérzik, Ergam csepp, bár a kettő együtt lehet, hogy nem jó.

Az Ergam csepptől kevésbé fog vérezni, ami miatt lassabban telhet meg a tampon, fürdés után meg ugye cserélni kell, tehát nem biztos, hogy jó a kettő együtt ebben az esetben.

De mas alkalmakra ajánlom a cseppet, pl nekem egy hosszú, egész délutános túrán nagyon nagy segítség volt.

2017. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Menj be térdig a vízbe.
2017. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A citromlé lószart se ér, de igyad nyugodtan. A kérdésedben amúgy meg is válaszoltad magadat: tampont kell használni.
2017. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Citromlé nagyon maximum akkor ért volna valamit ha a menstruáció első napja előtt már legalább 5 nappal elkezdted volna inni (de ez is csak egy urban legend, van akinek bejött, de ez sosem fog kiderülni, hogy az esetleges késésben mekkora szerepet játszott a citromlé - valószínűleg semennyit...) De nem értem, miért akarod csökkenteni a mennyiségét? Még ha nagyon kevés is lesz tőle a menstruációd, akkor sem mehetsz be tampon nélkül a vízbe, mert a nyitott méhszájon keresztül olyan szép fertőzéseket összeszedhetsz a vízben, hogy utána az Isten sem kezeli ki neked... Nyugodtan kipróbálhatod a tampont, erős vérzés mellett is a vízben ki lehet vele bírni 1-2 órát, utána kimész a vízből, kicseréled, és utána megint mehetsz vissza a vízbe 1-2 órára (de ez függ a vérzés mennyiségétől is). Viszont amint kijössz a vízből, azonnal ki kell cserélned a tampont.
2017. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!