Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Ha nem volt aktualis behatolas, csak megprobalta berakni de akkor is gumi volt rajta, de amikor nem sikerult levette de utana nem is probalkoztunk csak volt hogy rafekudtem, bar ekkor se eszleltem semmi elovaladekot de ki tudja..

Igy van ra esely hogy valami odakerul vagy lehetetlen?



2017. júl. 11. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Ha nem volt behatolás, akkor hogy lennél terhes egy rajta fekvésből, a hasadról bemászott a sperma a hüvelyedbe, vagy mire gondolsz? Egyébként meg ha ennyire félsz a terhességtől, szedj foggátlót.
2017. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Odakerülni,odakerülhet,csak teherbe nem eshetsz,ahhoz sperma kell,na ,meg peteérés.
2017. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Peteeres lehetett, sperma max elovaladekbol amit nem lattunk de mondom az is nehezen kerulhwtett oda...tudom, bocsi, en is hulyenek erzem magam csak nem jott meg a menstruaciom es csak ilyen barna folyasom van par napja es mindenhol azt olvasom hogy ez a terhesseg elso jelen lehet...
2017. júl. 11. 10:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor tartalmazhat spermát az előváladék,ha azt megelőzően ejakulált a barátod.

Ha ilyen nem történt,akkor nem lehetsz terhes.

Azért ennyire nem könnyű teherbe esni,ne aggódj.

Amúgy,ez mikor is történt?

2017. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az megnyugtat, akkor csinálj tesztet, már 400-500 forintért kapni drogériákban és gyógyszertárban.
2017. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Uh, négyes, köszönöm, ezt nem tudtam, ejakuláció nem volt szóval akkor nem lehet! Hurrá, köszönöm, nagyon megnyugodtam. 10 napja volt, szóval azért nem csináltam még tesztet, de fogok ígyis a biztonság kedvéért.

Már csak az a kerdes, hogy mi ez a barna folyás, de akkor irány a doki!

2017. júl. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!