Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Se folyás, se csípő, égő...

Se folyás, se csípő, égő érzés, csak viszketés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A menstruációm kezdete óta viszketek. Sokszor előfordul velem ilyesmi, főleg, ha nem tudok gyakran betétet cserélni. Ez a menstruációm után egy-két nappal el szokott múlni és sosem egy erős inger. De most ez más. Sokkal intenzívebb a viszketés. Gyanakodtam fertőzésre, mert a nyaralás alatt előszeretettel látogattam a nyilvános wc-ket. Viszont nem tapasztalok égő, csípő érzést, se szokatlan folyást, szagot. Valaki tapasztalt hasonlót?

2017. júl. 11. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy ciki, de esetleg lapostetvesség nem jöhet szóba?

Vagy nem csípte meg ott valami?

2017. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, bár nem tudom, hogyan lehetne kideríteni.
2017. júl. 11. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simán allergiás vagy a betétre.

20N

2017. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, mert megizzadtál ott és azért.
2017. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai betéteket agyon kezelik mindenféle vegyszerrel. Ezek simán kiválthatnak irritációt. Ehhez még hozzá jönnek a szintén vegyszeres mosakodógélek, tusfürdők, a vegyszeres mosóporral és vegyszeres öblítővel kezelt bugyi. A wc-papírokat is már bőven átitatják minden sz.rral. Vannak, akik megfejelik vegyszeres nedves törlőkendővel és mindennapi tisztasági betéttel. Nem csoda, ha besokall a bőrünk. Javaslom a natúrkozmetikumokat és az öko-mosást. Ha nem idegenkedsz a gondolattól, akkor a mosható betétet. Ma már egyre több félét lehet kapni.
2017. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, hogy a szappan a ludas, mert nyaralás alatt kénytelen voltam egy újat kipróbálni. A betétre nem vagyok allergiás, mert az öt év alatt kiderült volna.
2017. júl. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!