Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éget, szúr, csíp és viszket!...

Hercegno69 kérdése:

Éget, szúr, csíp és viszket! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Orvoshoz van idopontom de csak 2 het mulva. A huvelyem 3 napja viszket szur eg es csip. Keveske folyasom van, aminek eleg eros budos szaga van. Napi 3x kell furodjek es bugyit csereljek.

Milyen veny nelkuli gyogyszert ajanlotok? Dokihoz elfogok menni de addig is kellene ra valami hatasos mert kibirhatatlan.

Foleg ha parom is kaphat belole,(Kremre gondoltam)mert neki piros pottyos lett a penisze.



2017. júl. 4. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha ezt kipróbálod:

[link]

[link]


és ha érdekel

https://www.youtube.com/watch?v=h0rR4NmeGSk&t=380s

2017. júl. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg az első válaszoló linkjeit, tehát lehet, hogy ismétlem őt. Ebben az esetben bocsi.


Szóval ha nekem ilyen tünetem van, arra mindig Urogint veszek plusz teafa olajat teszek az irigatorba. Nekem két nap után elmulasztja a tünetek nagy hányadát. Hogy férfi szedheti-e? Nem tudom, mennyire jó nekik ez. A férjem is teafas vízzel mosta le magát,amikor elkapott tőlem egyszer ilyet.

2017. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztk-ban még ma sorrakerülnél. Én biztos oda mennék, mert akkor mire az időpontra sor kerülne, már rég meggyógyulnék.

20N

2017. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanezek a tüneteim voltak tavaly, a gombás fertőzésre való krém és kúp nem használt. Aztán vettem Betadine kúpot és krémet, szinte azonnal enyhítette a szúró, égő viszketést a krém, egy hét alatt el is múlt teljesen.
2017. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!