Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Libresse Classic Normal 4...

A Libresse Classic Normal 4 cseppes intim betét éjstaka is lehet viselni? Ha igen hamar átázik?

Figyelt kérdés
13/L

2017. júl. 12. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mennyire erős a menzeszed? nekem éjszaka elég sok szokott lenni, én inkább a sötétkék always használom. de ki kell tapasztalni. Azért jó amin meg van jelölve hogy éjszaka mert a fenék részénél sokkal hosszabb. Ezért kell inkább kimondottan éjszakait, főleg a mensi elején. De ha vége fele vagy akkor simán elég amit írtál
2017. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tegnap jött meg viszonylag sok jön de a Libresse amit fent leírtam elég jól magába szívja.
2017. júl. 12. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Nappal
2017. júl. 12. 17:51
 4/4 anonim válasza:
Nem ajánlom a viselését éjszakára, kivéve ha tampont, és a 4 cseppes betétet együtt használsz. Ha nem szeretnél tamponozni,(Szerintem ez a legjobb megoldás) akkor nézz körül az éjszakai betétek közül. A Libresse kék betétje elég nagy, és a nedvszivása is kiváló a helyedbe ezt használnám, mivel ez direkt erre van tervezve, amit keresel.
2017. júl. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!