Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy ha nem fáj soha a...

Igaz, hogy ha nem fáj soha a menstruációm, akkor nehezebben fogok szülni?

Figyelt kérdés
Most tervezzük a babát a férjemmel, 24 éves vagyok és még sosem fájt amikor megjött. Viszont nekem annak idején a nagymamám mindig azt mondogatta, hogy akinek a menzesz nem fáj, a szülés majd kétszer annyira fog. Ez igaz???

2017. júl. 13. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem semmi összefüggés. Kb. olyan, mint amikor azt mondják, hogy akinek nagy a melle, annak sok a teje, akinek kicsi, annak nincs. Anyámnak nagy és neki alig volt, nekem kicsi és rengeteg van. A menzeszem szinte mindig fájdalmas volt, sokszor felkelni is alig bírtam és az első és negyedik szülésem nagyon nehéz volt. Nem hosszú, de tényleg iszonyat fájdalmas. És az sem igaz, hogy ha volt pms-ed és fájdalmas menzeszed, az a szülések után jobb lesz. Nem feltétlenül. Van, akinek igen, de nekem nem változott semmit.

Gyors babásodást, problémamentes várandósságot és gyors, kevés fájdalommal járó szülést kívánok!

2017. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!