Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon nélkül a tengerbe?

Tampon nélkül a tengerbe?

Figyelt kérdés

Nyaralás alatt fog meg jönni viszont mindenképp szeretnek fürödni de a támponrol csak rosszat halottam .

Egyszer a vízben jott meg és nem vettem eszre Szal úgy furodtem a Balatonba de nem úszott melettem vercsik. Nagy baj lenne így fürödni? Mikor már annyira nincs meg? 6napig szokott tartani a hatodik napon már kb semmi nincs olyankor nem verzek Szval akkor simán be tudok menni meg talán 5.nap is viszont 3.naptol már nincs meg ejszakankent🤔 Nappal is nagyon picit és ilyenkor? Mert ilyenkor a tampon se menne fel ha minimális vérzésem van. Segítsetek legyszi . Koszonom előrébb is puszi


2017. júl. 14. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem ajánlatos fürdeni mikor megvan, mert véres lesz a víz, hanem mert ilyenkor nyitva van a méhszáj és könnyebben feljutnak a fertőzések. Minitampont tudnál használni, én anélkül biztos nem mennék vízbe.
2017. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallod, ez nagyon undorizo. Haszbalj mini tampont inkabb, az biztos felmegy
2017. júl. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz intimkelyhet is, annak nincsenek olyan veszélyei mint a tamponnak. Ha esetleg érdekel, szívesen írok róla infókat.
2017. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb helyen a tengernek kristálytiszta vize van. Az oké, hogy a Balaton iszapos vizében nem látszik a vér, de a tengerben lehet, hogy fog. És a cápák is megérzik. Nem tudom, mi rosszat hallottál a tamponról, szerintem Isten ajándéka. :D Imádom a hétköznapokon is használni. Vízben mindenképpen használd, akig tart a menstruáció.

20N

2017. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Történt már emiatt cápatámadás, ami bizony sok ártatlan ember életével való játszadozás... mit csinálnál, ha miattad támadna egy egész cáparaj játszó gyerekekre, szórakozó felnőttekre a tengerben?? Gyilkos bálnákról nem is beszélve, komolyan... Inkább a tampon, mint a tragédia!
2017. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!