Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 12 hetesen elmernéte...

Kismamik! 12 hetesen elmernétek menni Horvát o-ba nyaralni? Tengerbe fürödhetek? Van egy pici méhszáj sebem is, tampont rakjak fel és úgy fürödjek vagy nem kell tampon? A dokim elengedett.

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a dokid elengedett és én azt írom ne menj akkor itthon maradsz?:-)
2009. júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elsősorban a dokid tudott volna választ adni a kérdéseidre. Én fürödnék. Tampont semmiképpen ne tegyél fel, felszívja a vizet az is, ez tévhit, hogy akkor nem jut be víz, én úgy hallottam kifejezetten rossz ötlet, nemhogy jó. Nem kell tampon, és ha a dokid elengedett, fürödj nyugodtan! Csak ne fázz fel, fürdés után a vizes fürdőrucitól.


Judy

2009. júl. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A dokim elengedett,csak elfelejtettem tőle megkérdezni ezt a tamponos dolgot.Nem tudom felhívni, szabin van és nem lehet elérni.Köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 23. 13:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy az úszás - főleg tengervízben - kimondottan jó az anyukának és a picinek is. A sebbel kapcsolatban nem tudok mit mondani, de ha a doki elengedett nem lehet baj. Tamponról én is rosszakat hallottam terhesség alatt inkább zuhanyozz le utána és száraz ruha. Jó nyaralást!
2009. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt!A tampon ha beszívja a vizet,az nagyon jó nedves,meleg közeg a baciknak.Ne tegyél fel!Én nem hagynám ki a nyaralást.
2009. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi 9 hetesen szombaton indulunk, a dokim azt mondta, hogy ússzak sokat. A vízzel nem lehet gond, a sebről nem tudok mit mondani.

Jó pihenést

2009. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,mindenkinek!Mi is szombaton utazunk.:-)Jó pihenést mindenkinek!
2009. júl. 23. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem évek óta méhszáj sebem van. Amikor a doki megállapította, már 7 éve, akkor kifejezetten szólt, hogy tampont nem szabad használnom. Mondjuk amúgyis betétpárti vagyok.

A 3.terhességem 22. hetében járok most.

Ha doki elengedett, akkor nyugodtan fürödj, nyaralj:)

Dejó Neked, én az előző és jelenlegi babával is tiltva voltam mindentől, mert nyílt a méhszájam. Előzőnél 18.héttől, mostaninál pedig a 9. héttől...


Jó nyaralást:)

2009. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A természetes víztől nem lesz bajod, de ilyen szállodai medencékkel ne kockáztass. Jó nyaralást!

L. 36+6

2009. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel a méhszájsebet a tampon okozza.

Nekem fáj is, ahogy dörzsöli.

2016. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!