Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kezdjek el tampont...

Hogyan kezdjek el tampont használni?

Figyelt kérdés
Mert azért az egész család előtt nem közölhetem csak úgy, hogy tampont akarok használni. Körberöhögnémnek, hogy te ribi, ne akarj felnőtt lenni, hordjálj betétet. Nálatok ez hogy ment?

2017. júl. 15. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Anyukáddal nem tudod megbeszélni? Minek bejelenteni az egész családnak?

Van pénzed? Akkor ha más nem, elmész a boltba és veszel magadnak. Ennyi.

2017. júl. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy függ össze a tampon használat és az, hogy valaki ribizli?

5 évig betétet használtam, meguntam és azóta tampont használok. Úgy volt, hogy bementem a boltba és vettem tampont, elolvastam a használati utasítást és úgy csináltam, ahogy le volt írva, elsőre sikerült, nem nagy ördöngösség.

2017. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene bejelenteni?
2017. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én a menstruációm első napjától tampont használok. Ezután próbáltam ki a betétet, és nem vállt a kedvencemmé.(Nem véletlen, nyaralni voltam) Szerintem felesleges az elején bejelenteni ezt. Menj el a boltba, és vegyél magadnak egy mini tampont.(Ob a legjobb nálam) Próbáld meg felhelyezni. Bontsd ki a csomagolást, majd húzd meg a madzagot, és középső újjal told fel, kissé hátra. Ha nem megy próbád meg guggolva. Ha így se megy ne erőlködj. Barátnőmnek is kellett 1 szezon, mire ezt kitapasztalta. Nekem személy szerint anyukám ajánlotta, de ha neked nem ilyen "laza", akkor ülj le vele, és beszéld meg, hogy neked ez a választásod.(Lehetőleg a családod fiú tagjai nélkül) De előtte próbáld ki.Szerintem semmi gond nincs azzal, ha fiatalabb korban tampont használunk. Kényelmesebb, nincs meg a pelenka érzés, nem érzed a folyást, és szerintem higiénikusabb is. Ha gondolod írj privátban, ehhez kapcsolódóan, ha maradt kérdésed.
2017. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a suliban kellett felhívnom anyát, hogy vegyen tampont, mert megjött(hosszú hétvégére mentünk) és elotte soha nem beszéltünk róla. Mire hazaértem ott volt a fürdőben a szekrényben és ennyi volt. Nem is beszéltünk róla utánna. Most szeretnék rászokni rendesen, mert eddig csak 1-szer 2-szer használtam és ha elfogy szólok neki, hogy vegyen vagy elmegyek és veszek. Szerintem tök oké és sokkal jobb, mint a betét.
2017. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
14/l
2017. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!