Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a vérzésem rendsze...

Miért késik a vérzésem rendszeres tablettaszedés mellett? 7 Hónapja szedem, de még sohasem volt ilyen, nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

Pénteken vagyok az utolsó szemnél, hétfőre, vagyis mára mindig megszokott jönni, de most még csak a hasam sem fáj pedig már estefelé van. Nem gyengítette semmi, csak hónap elején fel voltam fázva és többet jártam mosdóba mivel több folyadékot is ittam ez miatt, de antibiotikumot nem szedtem. Nagyon nagy botrány lenne a baba, bele sem merek gondolni.

Valakivel volt már ilyen, hogy mindig pontos volt, majd egyszer csak késett ok nélkül?



2017. júl. 17. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A 7 napon belül kell megjönnie, ha a 7.napon nem jön meg mielőtt folytatod kéne akkor tesztelni kell. Lehet negatív és folytathatod, előfordul hogy tabi mellett kimarad egy, eltolódok a szünet más napjára. Nekem pl 2 év alatt a 2.napból 6.nap lett. Ha a második sem jön meg akkor viszont nem szabad folytatni és dokihoz kell menni.

Ha megjön az nem számít késének hanem inkább kevésbé lett vastag a méhnyálkahártya vagy a hormonszinted alacsonyabb és kicsit lassabban reagál a szervezet a megvonásra.

2017. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van a 7 napos szünetben kell megjönnie és nem számít hogy hétfőn szokott. A 7 napban bármikor megjöhet. Én évek óta szedem az első 1-2évben mindig kedd délelőtt mostmár szerda van hogy csütörtök. Ennyi. Nem kell felfújni, majd megjön. Nem gép vagy hanem egy szervezet amit sok minden befolyásol.
2017. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne beszélj butaságot. A te menzeszed nem késik. Nem ez a késés. Majd ha a 7 gyógyszermentes napon túl cagy akkor beszélhetünk késésről.
2017. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy picit megnyugtatott, hogy másnál is elcsúszott egy idő után, de azért félek, sohasem volt még ilyen . A napokban csinálok egy tesztet, de remélem addigra megjön és nem lesz rá szükség.
2017. júl. 17. 18:18
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi volt, hogy a levél elején, a 3. szemet két órával előbb vettem be, (7 óra helyett 5-kor), majd ezután 6-kor folytattam a tabletta szedését végig, pontosan. De ez a pár óra nem okozhat gondot ugye?
2017. júl. 17. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Több mint 12 órának kell eltelnie, hogy baj legyen.
2017. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Szerencsére elmúlt az aggodalmam, másnapra már meg is jött.
2017. júl. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!