Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után mindig...

Menstruáció után mindig begyullad a hüvelybemenetem és a kisajkaim pirosak, mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy sok nőnél kisebb viszketést idéz elő,de nálam ez már nem csak egy viszketés. Minden higiéniai előírást betartok. Betétből Naturellát használok,parfüm menteset. Most is úgy fáj hogy alig tudok ülni. Sokszor még pirosságot sem látok kívül csak mintha kicsit meg lenne duzzadva. Gondolkodom hogy hüvelyvisszaállító kúpot fogok szedni. Az orvosaim nem szoktak látni nálam semmi különöset, ők is Lactofeelt írnak fel,vagy volt már mikor vényköteles kúpot. Nade én úgy gondolom hogy nem normális hogy menszesztől így begyullad valaki. Menszesz alatt sosem fáj. Sőt még a szex után is nagyon fáj, de a leleteim meg negatívok. Nem értem már hogy mit csináljak. :(

2017. júl. 18. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormonàlis oka is.Nekem előtte szokott viszketni.

Bàrmelyik betét is kikezdheti.Tök mindegy milyen.akkor is irritàl.Esetleg hasznalj tampont mikor csak lehet

2017. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menstruacio alatt nagyobb esellyel alakul ki gombas fertozes.Lehet neked is van egy gyenge fertozesed vagy gyulladasod ami ilyenkor felerosodik.Betettol is lehet.En is mar evek ota hasznalom ugyanazt,de csak az elmult par honapba ereztem,hogy irrital.
2017. júl. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, lehet hogy gomba,bár érdekes mert sosincs rendellenesen folyásom,pláne nem olyan szagú mint amilyeneket írnak. Pisiléskor is csíp alul.
2017. júl. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!