Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem megy fel a tampon?...

Miért nem megy fel a tampon? Már kezdek kétségbeesni

Figyelt kérdés

Már régóta szenvedek vele (mármint minden egyes alakalommal megpróbálom) de egyszerűen nem megy. Próbáltam állva, guggolva, egyik lábamat felrakva, mindenhogy de egyáltalán nem megy be és fáj. Próbálok ellazulni de úgy se sikerül. Szűz vagyok és mini tamponnal próbálom és holnap megyünk nyaralni én meg itt szenvedek mert nem sikerül felraknom. Volt mással is ilyen? Mi lehet a baj?

16/l



2017. júl. 19. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem, hogy nem ment fel, de olyan igen, hogy fájdalmasan ment fel. Nekem az Ob ProComfort vált be, a simával én is küszködök. Ez alapból úgy van hirdetve, hogy könnyen felhelyezhető. Most ez hülyén hangzik, de próbáld felizgatni magad, egyrészt jobban ellazulnak az izmaid, másrészt hátha benedvesedsz, és könnyebben felmegy. Ha már így sem, akkor esetleg keress fel dokit, bár valószínűleg csak azért küszködsz a felhelyezéssel, mert még szűz vagy.
2017. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok szűz, évek óta használok tampont, mégsem mindig sikerül felrakni. Az ob pro comfortot ajánlom én is, és próbálj meg ellazulni előtte. Szerintem a sok sikertelen próbálkozástól görcsölsz rá a dologra, idegesebb vagy, befeszülnek az izmok. Legalábbis nálam ez szokott lenni a gond. Végy pár mély lélegzetet, lazítsd el a tested, "rázd le" a végtagjaid vagy izgasd fel magad. Segít még ha a mensi első pár napjában próbálod ki először - így alapból sikamlós és nedves odabenn minden, szóval mégkönnyebben fog menni.
2017. júl. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyből felment, nem volt semmi probléma vele, pedig szűz vagyok még mindig. Később volt, hogy nem voltam elég nedves, és nem ment be.

Próbáld ki, hogy felmegy-e az ujjad. Ha az felmegy, a tampon is fel fog. Nyilván azért nem megy könnyen, mert szűz vagy, ha az elején a nehezén, fájdalmas részen átmegy, onnantól nagyon könyen megy tovább.

Az is lehet, hogy nem vagy elég nedves, akkor tényleg izgasd kicsit magad, nekem úgy ment fel az eggyel nagyobb, meg is lepődtem, hogy akkor milyen könyen felment, nem is éreztem.


17/L

2017. júl. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nekem szűzen nem ment fel, hiába próbáltam.


Már rég élek nemi életet, de időnként még most sem tudom feltolni. Ez van... :/


28n

2017. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En sem tudom siman felrakni csak applikatorral probald azzal
2017. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!