Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgálatok se mutatnak ki...

Vizsgálatok se mutatnak ki semmit, mégis jelentkezik a panasz, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Egy éve volt már ilyen panaszom,aktus után vizelési inger jelentkezik,fájdalmas a pisilés,ami pár napig tart. Amikor legelőször volt ez a panasz,kegyetlenül fájt,alig jött pisi,két percenként két csepp jött iszonyatos fájdalommal kísérve,véres is volt. Orvoshoz fordultam,aki nem talált bacit a vizeletemben,kaptam monural port,valamint nolicint. Elmúlt minden panasz. Utána nem jött elő szex után. Páromat is kivizsgálták,nincs baja. Most újra előjött,igaz nem vészes,óránként pisilek,kevésbé fáj,de azért érzem,és sokat pisilek,nem pár cseppet. Mit kéne még tennem? Vagy mi lehet ez?
2017. júl. 19. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez valamilyen fertőzés. Urológushoz menj el.
2017. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem az ugy nevezett naszutas holyaghurut,nekem is volt amikor az elogo partneremmel bagyon sokat szeretkeztem,szinte honapokig fel voltam fazva,szedtem az antibiotikumokat de egyik se hatott. azota megtalaltam ra a megfelelo.modszertegyreszt mindig nagyon sokat iszom,ez kimossa kvazi a bacikat,aztan egyuttlet utan tozegafonya tablettat es 1000mg c vitamint veszek be. a tozegafonya erre valo,a c vitamintol pedig savas lesz a vizeleted es kiirtja a bacikat. nekem ez igy hatott,illetve eleinte naturlandos rozsaolajjal toroltem at egyuttlet utan a neminszervet,foleg a hugycso kornyeken mert az antibakterialis..es egyuttlet utan azonnal menj pisilni,hogy a bacik ne juthassanak feljebb..nekem ezek igy bejottek :)
2017. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!