Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fpogamzásgátló tablettát...

Fpogamzásgátló tablettát szedek 1 hónapja,3 napja egyfolytában szédülök?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem el szedni a Yadine-t. Kb. 12 évvel ezelőtt is szedtem, semmi problémám nem volt tőle.Most beszedtem egy levéllel, majd az 5. napon megjött, sokkal erősebben, mint amíg nem szedtem gyógyszert. A mensi 3. napjától egyfolytában szédülök, bár egyre kevésbé, de még mindig. Semmilyen más tünetem nincs. Okozhatja ezt a gyógyszer? Köszönöm a segítségeket!
2017. júl. 19. 12:26
 1/2 anonim válasza:
89%

Lehet hogy az idő múltával jött a szédüléses mellékhatás,igyál sok vizet és 1-2 napra hagyd ki az adagot,aztán utána normálisan folytasd,ha tovább

marad a mellékhatás gyógyszer szedés után,fordulj orvoshoz,ha nem a gyógyszer okozza a szédülést akkor lehet vérnyomás probléma is

2017. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1: Ha egy két napra kihagyja a gyógyszert akkor már nem ad védelmet de add csak a jó tanácsokat!
2017. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!