Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most szeretném kipróbálni a...

Most szeretném kipróbálni a hátamon az akneroxid gélt. (5%-osat) Hidratálónak jó lesz száraz bőrre való dove intensive testápoló?

Figyelt kérdés
Ha most használom akkor mennyi ideig nem ajánlott napon tartózkodni? Hány faktoros fényvédőt használjak? (Naptej amúgy jó?)
2017. júl. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

En arcra probaltam ezt a kombot. Az volt a tapasztalatom, hogy mivel az akneroxid lemarta a boromet, igy a Dove csipett. Nekem a Nivea krem meg egy kifejezetten arcra valo Bioderma krem valt be. Haton, ill. masutt meg nem probaltam.


Egeszen addig ne napoztasd amig sebes vagy heges. En Spf 30-at hasznaltam, de ettol felfele barmi lehet. De eloszor marasd le a pattanast akneroxiddal, addig probalj meg nem kimenni a napra, es ne is kend be az utana marado sebet vagy heget, akkor gyorsabban gyogyul es szarad le. (De igy semmikepp ne menj napra vagy vizbe).

2017. júl. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. júl. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!