Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, a száraz bőr ellen?

Mit tegyek, a száraz bőr ellen?

Figyelt kérdés
Főleg a kezem az, ami olyan szinten száraz, hogy ki van repedezve kb... Próbáltam már nagyon sokféle kézkrémet, jó vastagon bekenve, többször egy nap, de nem sokat segített. Esetleg valaki tudna valamit ajánlani? Előre is köszi a normális válaszokat.

2015. márc. 7. 10:03
 1/4 gömbicica ***** válasza:
100%

iszol elegendő vizet?

belsőleg is lehetsz hidratálatlan, igy a bőrön is megfigyelhető a szárazság, esetenként a ráncosság is.


valami gyulladáscsökkentő, mondjuk körömvirág krém jó szolgálatot tehet. és ne töröld szárazra bekenés előtt.

Valamint ne használj nagyon meleg vizet tisztálkodáshoz, az is szárithatja a bőrt.

Valamint folyékony szappan sem a legjobb megoldás,lehet ettől is esestleg. mondjuk kecsketejes szappan, vagy adalékmentes tiszta szappan javithat.

2015. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a krémet nagyon ajánlom. Nekem ugyanerre a problémára tökéletes. Igaz, hogy drága, viszont egy nap egyszer bőven elég használni! Nem hittem el a gyógyszerésznek, de igaza volt. Nekem egy tubus az egész téli szezonra elég.

2015. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és viszonyításképp: körömvirág krémből 5-6 tubust fogyasztottam egy szezon alatt, havonta egyet minimum. Állandóan kenni kellett. Szóval igazából még olcsóbb is.
2015. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2015. márc. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!