Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég és fáj a nemi szervem...

Ég és fáj a nemi szervem kivül körben még a combom tövére is kiterjed. Be van pirosodva. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ha felállok vagy leülök és hozzá ér jobban a bugyim nagyon fáj. De csak kívül, belől nem ! Szexuális betegségem nem lehet, mert 1 éve nincs fiúm. Tegnap voltam a barátaimmal falu napon, esetleg 2x elmentem wc-re a művelődési házba (tiszta volt) de nagyon ügyeltem hogy ne érjek úgy.. semmihez.

Lehet hogy mégis valahogy össze szedtem valamit? :(

Anyumnak nem szeretnék szólni, mert nehezen nyilok meg elötte és ilyeneket sose beszéltem/beszélem meg vele. Nőgyógyászhoz nem szeretnék elmenni, mert oda kellene Anyum.. meg mindenki előtt nagyon szégyenlős vagyok.

Tudtok valamit mondani mi segitene hogy elmuljon?

16 éves vagyok


2017. júl. 22. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell anyud a nőgyógyászhoz. Mehetsz egyedül. Menj is, mert ez valami fertőzés, és megfelelő kezeles nélkül nem fog elmúlni.

20N

2017. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy fertőzés, inkább valami irritációra tippelnék. Nekem akkor volt ilyen, amikor hipózás után nem mostam ki rendesen a kádat és úgy fürödtem, vagy amikor érdes aljú kádban fürödtem és kidörzsölődött.

Allergiát válthat ki a vegyi anyagokkal átitatott betét, a bugyi mosásához használt mosópor vagy öblítő is.

Mivel mosod az intim részeket? Egy darabig próbáld csak tiszta vízzel mosni, mert a vegyszerekkel telitömött kozmetikumok is okozhatják a problémát.

Shea vajjal vagy oliva olajjal vagy kókuszolajjal lehetne bekenegetni, az csökkentheti az irritációt. De csak körben, ne kend bele a hüvelybe. Langyos ülőfürdőbe tehetsz pár filter kamillateát, az is segíthet. De ha nem múlnak a tünetek, akkor muszáj lesz orvoshoz fordulni.

2017. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nagyon fontos, hogy 100% pamut bugyit hordj, a műanyag nem szellőzik és csak fokozza a bajt!
2017. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne kenegesd magad semmivel, amíg nem tudod mi bajod van. Irány a nőgyógyász, aztán ha tudod mi bajod van akkor lehet kezelni amivel gondolod, ha nem hat a gyógyszer.

Mert ez lehet gombától, fertőzéstől, allergiától, herpesztől elkezdve bármi.

2017. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2017. júl. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!