Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gondom? Valaki...

Mi lehet a gondom? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy hete érzek fájdalmat alulról.. korábban is éreztem már ilyet, hiszen eléggé hajlamos vagyok a felfázásra. Voltak a hét folyamán olyan fájdalmaim, hogy szúró, viszkető érzést éreztem. Rákerestem neten a hüvelygombára, nagyon gyanakodtam, hogy az lehet a bajom, de végül azt mondtam, biztos megint felfáztam, hiszen volt olyan amikor semmi fájdalmat nem éreztem, túrós szerű váladékom egyáltalán nem volt, csak egyedül a nagyon gyakori vizelési inger. Igen ám csak sajnos ez a vizelés egy eléggé kellemetlen fájdalommal is jár, illetve olyan érzés, mintha lüktetne alulról vizeléskor. Tudom, menjek orvoshoz, csak eddig nem volt rá alkalmam, dolgoztam. Ez meg fog történni, csak azért kérek segítséget, hogy ilyen problémákkal köze van a hüvelygombához vagy egy erős felfázásom lenne. Egyébként próbáltam otthoni kezeléseket használni, amelyek korábban segítettek pl.tőzegáfonya tea, ülőfürdő, de ezek is csak egy ideig orvosolták a problémáim. Maximum

egy napig. Kérem aki tud segítsen, mert eléggé kellemetlen érzés munka közben óránként kimenni a mosdóba úgy hogy előtte egy csepp folyadékot se ittál..

Hülye válaszok kíméljenek!! Köszönöm.



2017. júl. 22. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem ez felfázás. Ha 1 napig is hatottak a gyógyfüvek, akkor se hagyd abba szerintem. Az 1 nap is valami. Igyál sok folyadékot, mert az átmossa a vesédet. És minél előbb orvos+ vérvétel+vizeletminta. Remélem tudtam segíteni. Jobbulást!
2017. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hólyaggyulladás vagy egyéb húgyúti gyulladás lehet.

De ha nem iszol egy csepp folyadékot sem, azzal pont olajat öntesz a tűzre! Ilyenkor annyi mentes vizet és teát kell inni, amennyit csak bírsz, hogy kiürüljenek a baktériumok. Ha nincs ami átmossa a húgyutaidat, akkor sokkal könnyebben elszaporodnak a baktériumok benne, és annál durvább lesz a gyulladás.

2017. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!