Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Valaki segítsen....

Mi lehet ez? Valaki segítsen. Egy fél éve pánikbetegségem volt(erős szívdobogás halálfélelem plusz lemerevedés), azóta ez elmúlt, de most az a gondom ,hogyha például 15 percig nézem a számítógépet már szédülök meg minden..

Figyelt kérdés
Plusz meg minden nélkül csak úgy spontán hülye gondolatok törnek belém és ezek rossz érzéssel és rossz közérzettel járnak,és plusz aludni is alig tudok mert mintha fel lenne pörögve az agyam és így jönnek a hülye gondolatok és amióta ez van a nyakam is nagyon feszül.Valaki segítsen!
2009. jún. 24. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek még mindig a pánikbetegség tünetei. Próbáld magadban mondogatni és elhinni, hogy ezt az egészet csak az agyad csinálja veled és testileg semmi bajod sincs. Ha nem megy, akkor el kell menned pszichológushoz. Tudom, hogy nehéz...

Gyógyulást kívánok!

2009. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pánikkal együtt jár a szorongás, sőt,előbb volt a szorongás! Annyira erős benned a szorongás, hogy a tested akaratlanul is megfeszül, és emiatt fáj a nyakad. S még itt van a depresszió, ha enyhe formában is, emiatt vannak rossz gondolataid.

Ezeket onnan tudom, hogy én is ezzel küszködöm, de én már elmentem dilidokihoz! Azóta javultam!!

Javaslom, menj el te is, aztán meglátod mit mond.

2009. jún. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!