Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet kezdeni az egyfolytá...

Mit lehet kezdeni az egyfolytába visszatérő hüvelygombával? :S

Figyelt kérdés
Folyamatosan nögyogyászhoz kell járkálnom ... Ad rá gyógyszert,attol el is mulik de hamar vissza is jön :(Irjatok vmi hasznos tanácsot!köszönöm
2010. máj. 22. 14:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
WC előtt mindig moss kezet,csak tiszta kézzel nyúlj oda,barátodnak se hagyd,hogy koszos kézzel simogasson,ja és még a betétet ajánlják a nőgyógyászok azoknak,akiknek ez visszatérő probléma! Akár mennyire kellemetlen is,nem árt betétre váltanod!
2010. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
(márha eddig tampont használtál(
2010. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van otthon canesten combi, ha kell, nem rohangálok nőgyógyászhoz, sajnos már teljes biztonsággal felismerem :(

A krém része sosem szokott elfogyni, azt elteszem, és ha csak a gyanúja felmerül a hüvelygombának, azonnal elkezdem kenni vele. 1-2 nap, így megelőzöm a kialakulását.

2010. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mindkettötöknek köszönöm a választ!

1:Itthon betétet használok ,suliba meg tampont!

2:Próbáltam a canesten combit...:DSajnos én is már felismerem:Dnekem is szokott hatni,lehet h vezsek megint..:D

2010. máj. 22. 15:01
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja:DDe a canesten kombiba nekem a krém nem ahsznál semmit sem...csak a kúp!
2010. máj. 22. 15:01
 6/20 anonim ***** válasza:

kenettenyésztést csinált már a doki? nem, ugye? ...keress normális orvost és ne nézz minden hüvelyi folyást gombának


amúgy inkább keress fel egy std centrumot a közeledben, többre mész vele (nemibeteg gondozó ;))

2010. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szia! A fehérneműidet, pizsamádat, törölköződet min.60 fokon, fertőtlenítő adalékkal mosd ki minden egyes használat után! Száradás után nem árt egy vasalás sem. Amíg teljesen meg nem gyógyulsz, a kádat és a wc ülőkét is fertőtlenítsd minden használat után. Ha van barátod és éltek nemi életet, őt is kezeljétek (a nőgyógyász ír fel neki a gyógyszert, ha szólsz). Így valószínűleg jó ideig nem fogsz visszafertőződni.
2010. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Nekem ez vált be: Fehérnemű, törülköző vasalása mindíg!!! Illetve, heti 1X tejsavas irrigálás-patikában kapsz hozzá mindnet. Ha mégis beüt a gomba, reggel este bóraxos glicerinnel átitatsz ujjadra tekert gézt és kitörlöd a hüvelyedet. Nekem ezt a nőgyógyászom javasolta, azóta nincs gondom. Előtte rendszeresek voltak a visszatérő fertőzések.
2010. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha lactacydot használtál eddig, ne hazsnáld. olyan intim lemosót vegyél aminek azonos a ph-ja a hüvelyed ph-jával.

mellőzd a szénhidrátokat és a cukrot, azaz fogyassz belőlük kevesebbet. de ezek előtt kezeld ki magadat természetesen. ha van párod, őt is.

2010. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem is évekig visszatért.

Amit a nőgyógyász javasolt: a tampont és a tanga bugyit felejtsem el!!!!! Mind a kettő elősegíti a gombák szaporodását.


A gyakori irrigálással az a gond, hogy kiirtja a normál mikroorganizmusokat a hüvelyben. (a vízzel kimosódik)


Ha van párod, akkor őt is kéne kezelni. Kenje magát canestennel 10 napig. Szex közben könnyű visszafertőződni.

Azt is meg lehet próbálni, hogy két adag canesten hüvelykúpot használj el és kenegesd a krémmel magad hosszabb ideig. Csodaszer sajnos nincsen.

Jobbulást!

2010. máj. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!