Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ti kisajkatok milyen tapintá...

A ti kisajkatok milyen tapintású? Teljesen sima vagy nektek is van egy kis recés bőrrész ott?

Figyelt kérdés

A kisajkaim legbelső részénél, olyan mintha nagyon apró kis hólyagok lennének vagy inkább kis bőrkinövések. Nem tudom, hogy ez normális-e, mert eddig nem figyeltem meg.

Nemi betegségem nincs, mert szűz vagyok és olyan helyen se jártam, ahol megfertőződhettem volna.


2017. júl. 23. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Látatlanban ne várj senkitől komplett diagnózist. Ha úgy érzed valami nincs rendben, menj el nőgyógyászhoz.
2017. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nemi betegséget fürdőben is el lehet kapni, ott meg biztos jártál életed során.

Begombásodni antibiotikumos kezelés alatt is be lehet, mert az felborítja a hüvelyflórát - felfázás antibiotikumos kezelése esetén pl. plusz gyógyszert is fel szokás írni a hüvelygomba elkerülésére.

(Ezt gondoltam minden nap tanul az ember valamit alapon leírtam :) )


Kérdésedre pedig: enyém is olyan tapintású volt világéletemben, szóval genetika :)

2017. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első két válaszolóval.Mindenkinek más,van akinek sima teljesen,van akinek rojtos,redős...
2017. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz. Condyloma.
2017. júl. 24. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!