Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátom nagyon heves volt,és ruhán keresztül csapkodta a fenekem,és nagyon durván hozzámdörzsölődzött. Azóta fáj a nagy wc-zés,és utána kicsit véres a papír,nagyon halványan látni,nem durva. Mi bajom lehet? Mit tegyek? Van erre valami vénynélküli orvosság? Nagyon félek ilyen panasszal elmenni az orvoshoz.Már pár napja csak várok,és nem merek szólni senkinek,azt hittem,hogy elmúlik magától.
2017. júl. 23. 22:02
 1/1 enes ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi köze lenne a leírtaknak hozzá. Az én ötletem az, hogy túl száraz a székleted, székrekedésed van és ettől sérült a végbeled, elkellene menni vele orvoshoz. Ha nem, akkor tanácsként annyit tudok mondani, hogy egyél sok-sok zöldséget, mert a magasabb rosttartalomtól jobb lesz a székleted, valamint a sport is jót tehet.
2017. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!