Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont ajánlotok...

Milyen tampont ajánlotok strandra?

Figyelt kérdés

Sajnos pont egybe esik a menstruációmmal a nyaralás, így marad a tampon. Valami nagyon kényelmes és szinte észrevehetetlen megoldás kell. Nem szeretném, ha beázna és fertőzés lenne a vége. Ugye nem fog így kifolyni a vér?

18/L



2017. júl. 24. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog kifolyni. Ha meg nem hasznaltal tampont akkor Ob minit javaslom de azert eleg gyakran kell cserelni mert hamar megtelik. Ha konnyen felmegy akkor hasznalhatsz normalt is ha mar nem vagy sziz akkor akár supert vagy super plust is. Ha csak minit hasznalsz akkor szerintem max felorat maradj a vizbe, utana rogton cserelj vqgy valts betetre. Ha segitseg kell nyugodtan irj privit. 17/l
2017. júl. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az intim kelyhen is elgondolkozhatnál. Igaz nem olcsó, de 5-10 évig használhatod. Tuti észrevehetetlen, nem szivárog, és még csak madzag sem lóg ki belőle.
2017. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok a kehely híve :/ nem találom túl gusztusosnak. Inkább akkor már a tampon.
2017. júl. 24. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak már kifejezetten erre készített tamponok. Annyi a problémám velük, hogy baromi drágák 4-5 darab minimum 500 forint. Sajnos nem tudom, hol lehet kapni, talán DM vagy Rossmann.

[link]

2017. júl. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
51%
Marika néni kézzel készített tamponja. Jó lesz?
2017. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Soft Tampont

Lehet úszni sportolni szexelni is nézz utána

2017. júl. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!