Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok, holnap...

13 éves lány vagyok, holnap megyünk strandra, szerintetek leszedjem a bikinivonalról a szőrt? Lehet, hogy korai, de nagyon kilátszik, ráadásul fekete. Mit ajánlotok? Anyukámnak nem igazán akarok szólni. Szerintetek? Borotva/gyanta?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Borotva..de 13évesen kicsit korai...

De azért jó strandolást!:)

2013. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz! Nyugodtan szólhatsz anyukádnak, szerintem meg fogja érteni. Bár még elégé kislány vagy, lehet, hogy túl dramatizálod, mert mostanában mindenkinek csupasznak kell lenni (bár szerintem már kezdik kicsit túlzásba vinni)....
2013. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég ha ollóval vágod le ami kilóg.
2013. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, tudom hogy korai, eppen ezert akatom csak azt ami kilatszik, mert azert nem akarom hogy beszoljanak :) koszi :)
2013. júl. 20. 15:31
 5/7 anonim válasza:
100%
12 éves koromban kezdett látszódni, aztán a lábamon is és én magam szégyelltem:) Szóltam anyunak, hogy ez így "tök ciki", és a kezembe adta az első borotvámat. 16/L
2013. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a labam mar regota kremezem/borotvalom/epilalom, szoval azzal nincs gond, de mar megoldottam, koszi mindenkinek:)
2013. júl. 20. 16:35
 7/7 anonim válasza:
És hogyan oldottad meg?
2017. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!