Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Savanyú a szaga odalent vagy...

Savanyú a szaga odalent vagy nem is tudom, hogy mondjam el. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Először is szeretném elmondani számtalanszor voltam nődokinál és sose talált semmit.Van fehér folyásom annak nincs kellemetlen szaga de ugy az egész nemiszervem olyan kellemetlennek érzem, olyan savanyú vagy nem is tudom, hogy magyarázzam.

Nem viszket, égő érzést szoktam tapasztalni de már 2x is minden leletem negativ lett, doki szerint valami allergia lehet de nem tudom..Szerintetek, mit próbáljak ki ha minden negativ???



2017. júl. 25. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozz egészségesebben. Az égő érzés nem normális. Próbáld meg az Idelyn kúpot és kenőcsöt.
2017. júl. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy az illatos tisztasági betéttől van? Az lehet ilyen allergia
2017. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felborult hüvelyflóra is. Az orvosok sajnos nem mindig hívják föl rá a figyelmet. Próbálj ki valamilyen hüvelyflóra visszaállító kúpot, vény nélküliek is vannak. Ártani biztos, hogy nem fog.
2017. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Kérdező!


Orvosi tanulmányaimból felötlött sorai láttán a pruritus vulvae diagnózis. Én nem praktizálok, de gondoltam megosztom Önnel, egy keresést minden bizonnyal megér. Ha elégedetlen a nőgyógyászával, azt javaslom, hogy keressen fel más szakembert a tüneteivel. Érdemes volna Chlamydia-szűrést végezni.

2017. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy intim szőrtelenítesz? Az elő tud idézni permanens diszkomfortot úgy, hogy a hüvelyedben (még) minden negatív, mert egyelőre csak a szeméremajkak körüli nagyon érzékeny bőrfelületen van gond, az meg nem érdekli a nőgyógyászt. Tudom, hogy ezt sokan nem szeretik hallani, de a hüvely számára a túlzott tisztálkodás, a szőrzet eltávolításának a művelete és a tény, hogy így egy természetes védelmi rendszer eltűnik a hüvely bemenete elől, mind nagyon kockázatos. Ha volt egy jó védelmi rendszered, akkor évekbe is telhet, amíg lassan, de biztosan felborul a hüvelyed egészsége is, de ha nem volt eleve jó a védelem, akkor ez hamarabb bekövetkezik és állandó tünetekkel jár. Ma már szerencsétlen módon rendelkezésünkre áll egy csomó minden, amivel pikkpakk agyoncsaphatjuk a genitáliák egészségét, érzékenységtől függően a műszálas alsónemű, a tanga, a mosó és öblítő vegyszerek, a tisztasági és az intim betétek, szappanok, és akkor a szőrtelenítő vegyszerek is, meg maga a szőrtelenítő eszköz, vagy csupán a tény, hogy birizgáljuk mindenféle eszközökkel, s ha mindez nem lenne elég, akkor eltávolítjuk azt a szőrt, ami mindezeket a veszélyeket csökkentené némileg azzal, hogy pl. távol tartja a fehérneműt a bőrfelülettől, így megelőzi a vegyszerekkel érintkezést, a befülledést stb.
2017. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt utolsó válaszoló! Ha ez ekkora probléma lenne, akkor a nők 80%-a folyamatos nemi gondokkal küzdene. Persze, van aki nem bírja, nyilván van aki érzékenyebb rá. De szerintem nem kellene mindenkit azzal ijesztgetni, hogy ha nem növeszt bundát, meg nem hord mamabugyit, akkor örökre nemi problémái lesznek...
2017. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Hatos!

Ha valaki nem gyógyuló problémától SZENVED, akkor talán nem a divat az elsődleges, hanem az egészség helyreállítása.

Tudom, hogy az intim szőrtelenítés esetleges káros hatása egy vörös posztó a női társadalom divatorientált hányadában, de bőven találni az utóbbi évekből orvostudományi eredményekkel alátámasztott írásokat az interneten, amiből tájékozódhatnánk, mielőtt kommentálunk. Mert így egészen vicces, hogy mint valami abszurd, hihetetlen dolgot veti fel a kedves válaszoló a nagy arányú nemi gondok jelentkezését, holott ez már orvostudományi tény! :D

Sokezerfős megfigyelésekkel igazolták már, hogy valóban, ha az intim szőrtelenítést végző nőknek nem is 80, de 60%-a valóban szenved a dolog különféle "mellékhatásaitól". Természetesen alkattól, általános egészségi állapottól és egyéb környezeti körülményektől is függ, hogy kinek milyen mélységű problémája alakul ki tőle, hogy valakinél "csak" egy kezelhetetlen hüvelyi diszkomfort lesz a következmény, esetleg bőrallergia vagy valami súlyosabb dolog.

De visszatérve, ha valaki egy ilyen homályos dologtól szenved, ami nem reagál a kezelésekre, talán nem bűn felhívni a figyelmet erre a kockázati tényezőre is. Hiszen a legbosszantóbb az, ha kiderül, hogy egy sok éves szenvedésre egy teljesen egyszerű megoldás is létezett volna. Persze ha az intim szőrtelenítés miatt alakul ki valami makacs dolog, azt nem lehet csak úgy helyrehozni, hogy egyszer megnövesztjük a szőrt és abrakadabra - sajnos. Ha megértjük miket változtatunk meg azzal, hogy eltávolítjuk a szőrt, akkor ez könnyen belátható.

2017. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!