Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó odalent? (Lent a többi! )

Csomó odalent? (Lent a többi! )

Figyelt kérdés
Voot mr egyszer ilyen odalent,csak más helyen.. egy kitapinzható,kb. Borsó nagyságú csomó van ott. A másik helyen pár nap múlva elmúlt.Most tegnap jött elő újra. Én a borotválásra gyanakszom,alap a bőröm érzékeny,és hamar van szőrtüsző gyulladásom. Szerintetek mi lehet?

2017. jún. 7. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha piros (esetleg a tetején már enyhén fehéres is) akkor szőrtüssző gyulladás. Nem javaslom a borotválást ha ez már gyakran előfordult. Én gyantázok, mindent, mindenhol... semmi szőr nem fordult még be amikor gyantáztam. (Volt már hogy nyilván sos borotváltam, akkor sicher hogy előjön). Erre fekedenadálytő krémet ajánlanék, semmiképp ne nyomkodd! Ha viszont Nálad valami más színű, vagy esetleg simán bőrszínű és csak a duzzanat van ott, lehet hogy valami visszatérő fertőzés. Ha néhány nap múlva nem múlik, keresd fel az orvosodat!
2017. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,pirosas,illetve valami apró fehér pönny,itt-ott van rajta,de kinyomni nem lehet és nem is erőlködök vele!

Utánna jártam a nemi daganatoknak,azok közül egyiknek sem hasonlít a leírása a mostani helyzetemre szerencsére.... De szerintem el fog múlni.

2017. jún. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!