Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg súlyos problémám...

Tényleg súlyos problémám lehet nőgyógyászatilag?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Nem szedek semmilyen fogamzásgátló gyógyszert. Új partnerrel rendelkezem, nemrég kezdtünk el nemi életet élni, óvszerrel védekezünk. Nagyjából másfél hete kezdődött minden, szombat-vasárnap szemcsés, fehér folyás kezdett el jelentkezni nálam, olykor viszketett is. De se természetellenes szaga, se furcsa színe nem volt, úgy voltam vele, biztos a hétvégi 12-13 órázás közben nagyon leizzadtam és befülledtem. Aztán hétfőn elkezdtem pecsételni a wc-n. Szín alapján olyasmi volt, mint mikor már múlik el, szóval barnás. Ez kicsit megijesztett, mivel sosem jött még meg ennyivel korábban. Kedden már görcsöltem is, úgy éreztem mintha haviznék, de vérezni nem véreztem, max csak a wc-n pecsételtem. Aztán ez tartott pár napig, úgy gondoltam biztos nehezebben jön most meg, mert utóbbi időben sok ideg ért ami ugye hatással lehet rá. Múlt héten hétvégén már élénk piros jött, megörültem hogy na túl vagyok rajta, megvan rendesen. Viszont feltűnt, hogy eszméletlenül büdös, erős vasas szaga van a véremnek, vagy nem is tudom mihez hasonlítsam... Azóta is csak a wc-n vagy alkalomadtán vérzek, de rendkívül émelyítő szaga van, ami megriaszt.

Egyértelműen el fogok menni nőgyógyászhoz, de sajnos nem maszek alapon kutyába se vesznek, maszek alapon viszont csak jövő héten hétfőn tudnék elmenni egy jó orvoshoz, aki tényleg meg is vizsgál...


Barátnőim szerint vagy a menstruációmmal van baj, vagy valami fertőzésem lehet. Lázas nem vagyok, szokásos menstruáció alatti tüneteim (érzékenység, görcs, hangulatingadozások) vannak.

Szerintetek komoly lehet a baj? Kezdek egyre jobban félni.



2017. júl. 25. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj hanem menj el orvoshoz.Fogalmam sincs hogy mi lehet a bajod de leírásod alapján szerintem nagyobb gond lehet.
2017. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el nem maszek alapon valakihez,az is jobb mintha vársz egy hétig,aztán ha úgy gondolod menj majd el a maszekhoz is akit írtál.
2017. júl. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha új partnered van, akkor az sem lehetetlen, hogy tőle kaptál el valamilyen nemi betegséget vagy fertőzést. (Igen, óvszerrel is elkaphatod.)
2017. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tényleg esélyes, hogy az új barátodtól kaptál el valamit. Mindenképpen menj el szerintem mindkét orvoshoz, nem nőgyógyász volt hanem fogorvos de nekem volt példa rá hogy az sztk-ban értelmesebb választ és vizsgálatot kaptam ingyen, mint maszeknál sok pénzért. Biztos ami biztos, és sürgősen intézkedni kell!
2017. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem a párommal, ő is tart tőle hogy esetleg tőle kaptam el valamit, igaz, előttem jó ideje nem volt már nővel, az előző párjával pedig szintén óvszerrel védekeztek.

Édesanyám szerint bakteriális fertőzés lehet a probléma, esetleg felfáztam. Mivel évekkel ezelőtt neki is volt ilyen problémája és nála ez volt a probléma. Ez lehetséges variáció lenne?

Nagyon sok súlyos tünetet olvastam oldalakon ahol komoly betegségek kapcsán írtak, mint pl hányás, súlyos fájdalom, láz, étvágytalanság, levertség. De nálam egyik sincs, és nem is volt...

2017. júl. 26. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanban nem lehet tudni. Nem hiszem, hogy a felfázás okozna ilyesmit, bakteriális fertőzés esetleg.

Citológiát nem maszek nőgyógyász is csinál neked, azért jó mert szűr egyszerre fertőzésekre, nemi betegségekre meg rákra is, szóval ki lehet zárni vele a leggyakoribb problémákat.

2017. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!