Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek meg fog jönni?

Szerintetek meg fog jönni?

Figyelt kérdés
A mentruációmról beszelek. Szóval mpst is az ágyamon fekszek összekuporodva annyira görcsől az alhasam hogy csak a karomat tudom mozdítani de meg az is fáj. A fejem majd' szétrobban annyira fáj. Enyhén hányingerem is van és szédülök. Már 2 fájdalomcsillapítót is bevettem de nem jobb! Már vagy egy liter győmber teát megittam de nem jobb! Már 2 éve szőrösödöm és 2 éve folyásom is van valamint a melleim is elég nagyok. Nagyon fontos lenne! Szerintetek meg fog jönni? Tudnátok még valami tippet is írni a fájdalom ellen?13/L

2017. júl. 25. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető.. De a fejfájás a kozelgo hidegfront miatt is lehet. Közelgő = itt lévő
2017. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fronterzekeny meg azt kifelejtettem hogy mindenen bőgnék kb. már egy hete és elég hisztis vagyok:/
2017. júl. 25. 23:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Semmi sem használt, másnap jobb lett. Amúgy igen, ha az alhasad görcsöl akkor meg fog jönni. Meleg plack/takaró segíthet. Vagy ha jobban leszel egy meleg zuhany/fürdő.
2017. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma reggelre megjött de még mindig ugyan annyira fáj a hasam:/
2017. júl. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!