Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett miért van pár csepp vér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél éve a Symicia fogamzásgátlót szedem, eddig semmilyen panaszom nem volt rá. Szerdán viszont, a 17.szemnél szex után egy pici rózsaszín, majd minimális vért vettem észre, ami el is múlt utána. Tegnap este szintén egy nagyonkis kevés rózsaszín folyást tapasztaltam, ugyanakkor csak jövőhét csütörtökön kéne megjönnie. A gyógyszert pontosan szedem, habár egy utazáson vagyok túl, ahol néha kb fél-1 óra késéssel vettem be a gyógyszert. A múlt hónapban pedig hüvelyi fertőzéssel küszködtem (gomba), ami azóta sem biztos, hogy 100%osan elmúlt (a kissé krémes folyás megmaradt). Illetve az elmúlt hé


2017. júl. 27. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Áttöréses vérzés előfordulhat, de az inkább csak az első pár hónapban a szedés elkezdése után. Így, hogy több mint egy éve szeded, el kéne mondani a dokinak. Bár a fertőzés is bekavarhatott. Próbáld mindig 24 óra elteltével bevenni a bogyót.
2017. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!