Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várt mensi előtt 10 nappal...

Várt mensi előtt 10 nappal barnázás? Most mi lehet?

Figyelt kérdés

A következő mensit augusztus 5.e körülre vártam. De már 2 napja barnás folyasom van néha, plusz egyszer volt egy nagyon kicsi vér pisiles közben és ennyi. Most tegnap délután óta nincs barnázás sem, de ezek mellett olyan fura érzés is van ott lent, mintha meg akarna jönni, de csak enyhén érzem ezt. Pedig még nincs itt ideje plusz nem tudom mi ez a barnazgatas. Nekem mensi előtt 1 nappal szokott lenni barnás folyás de ahhoz már mindig társul a tipikus mensigörcs és akkor tudom, h másnap megjön majd. De most nem érzem azt a fájdalmat, csak azt, hogy valami mégis van. Nem tudom érthető e.

Szerintetek mitől lehet ez a kis zavar?


2017. júl. 29. 07:10
 1/1 anonim válasza:
59%
Lehet valami fertőzés esetleg. Nekem is volt ilyen. Az orvos antibiotikumot irt fel.
2017. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!