Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit vegyek "ev" fordulora?...

Mit vegyek "ev" fordulora? Semmi otletem!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni!! Most leszunk 2 evesek a parommal, es egyszeruen mar hetek ota keresgetek az interneten de semmi otletem! :/ igazabol az a baj hogy mar minden van, volt es kifogytam az otletekbol! Fenykep, kivansag zseton, fenykepes puzzle, hogomb torolkozo, nyaklanc karkoto torta meglepi vacsi estevel! Igazabol valami olyant szeretnek ami kesobb is arra emlekezteti errol a dologrol h itt volt a 2 eves ev fordulonk! Pont akkor megyunk nyaralni, es meg beszeltuk hogy csak semmi ajandek mert nekunk most ez lesz az ajandek de tudom hogy o is fog venni, es ha nem venne en akkor is szeretnem valamivel meglepni! Nem az ar a lenyeg! Szoval nem minel dragabb annal jobb mert mi az aprosagokat jobban szeretjuk de ha valami dragabb oteletet kapnek az sem zavarna mert ra nem sajnalom! Szolak kerlek segitsetek! 18/L Parom/21

#ajándék #év #évforduló #ötlet nyaralás
2016. júl. 20. 13:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Szoval*

Ne haragudjatok a helyesirasi hibakert csak ugy siettem! Kozeledik nagyon a nap es ha rendelnek meg annak is bele kellene ferni hogy ide erjen!

2016. júl. 20. 13:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Van a meglepkek.hu oldal, vegyél neki onnan ajándékot. Én mostanában onnan szoktam választani, 10 hónapog felhasználható.
2016. júl. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neem nem ilyenre gondoltam :D az nap mikor lesz az ev fordulonk mar a nyaralason leszunk! :D es en inkabb valami kezzel foghato dolgot szeretnek! Ami jelkepezi hogy 2 eve egyutt vagyunk mar! :)
2016. júl. 20. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én jobban szeretem a közös élményeket, azért írtam a meglepkeket.

Te ismered, ha hord ékszert akkor vehetsz neki gravírozott ékszert benne a nevetek kezdőbetűjével. Vagy helyen ahova mentek szervezz valami meglepetést. Vegyél valami tárgyat amibe közös képet beletesztek amit majd ott készitek.


A baj az hogy még nem vagytok ott és te olyat akarsz ami arra emlékeztet hogy ott volt az évfordulótok. A jövőből nem lehet emléket szerezni.

2016. júl. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neem felre ertesz! Nem azt szeretnem hogy az maradjon "emlek" hogy ott vagyunk es azzal kapcsolatos ajandek legyen! :) hanem ugy gondoltam hogy pl a elso evfordulora egy fel sziv kulcstartot kapott aminek a hatuljan egy egyes volt es az oven az en monogramom az enyemen pedig az ove! Ilyesmire gondoltam!
2016. júl. 20. 16:29
 6/11 anonim válasza:
Szerintem vegyél neki vagy keszits( kis fadarabokbol, amiket lefestesz) egy kepkeretet, amibe sok kepet lehet tenni, pl négyet, hatot. Úgy adod oda hogy már rakták bele rólatok egy két képet és a többi helyre tehetitek majd a nyaralásos fotókat. Nem drága és megmarad az emlék és ahhoz képest jó ajándék hogy azt beszéltél ék, nem vesztek semmit.:)
2016. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont ezt akart nekem venni :D ilyen 8-9 db-os keptarto es csudi jol nezett ki! Csak veletlenul el szolta magat es igy azt mondta igy mar nem lenne meg lepetes de akkor ne vegyink most egymasnak semmit, mi ott leszunk egymasnak egy hetih csak ketten es ez is egy szuper ajandek! :')

De ha ez nem lett volna ezt a kepkeretes dolgot meg csinaltam volna en magam! De arra gondoltam hogy van egy pezsgo amit mar reg ota meg akartunk mind ketten kostolni, a bb-nek ez az aranypelyhes pezsgoje csak mivel nem volt semmi olyan alkalom ugy gondultuk csak azert h meg kostoljul azert nem nagyon engedhetjuk meg magunknak hogy 2-3 ezer ft-os pezsgoket vegyunk :D de ezt most egy remek alkalomnak tartom hogy meg lepem vele! Igaz nem emlekezetes ajandek :/ de majd bepotolom es valami kis progit kitalalol ami viszont emlekezetes maradjon! :) szerintetetek? Jo otlet vagy annyira nem? :/

2016. júl. 20. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Bögre, amire rárajzolsz alkoholos filccel egy kettest. A bögre kézzel fogható, mindig használja az ember, a kettes számról pedig mindig eszébe jut mire kapta.
2016. júl. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Van már olyan beszélő bögre is amire rögzíteni lehet valamilyen szöveget, rámondanál a párodnak valami kedves dolgot és minden reggel mikor issza a kávéját/teáját ezt lejátszhatja, sőt a legjobb benne hogy a szöveget ki is lehet törölni és újat venni fel rá. Így akár minden reggel valami meglepetés várná ha minden reggel újat veszel fel rá. :)
2016. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez az aranypelyhes pezsgő jó ötlet,hogyha mindketten kíváncsiak vagytok rá. esetleg csinálathatsz hozzá két gravírozott pezsgőspoharat, a nevetekkel, esetleg a dátummal,amikor összejöttetek.

és az végülis maradandó dolog lesz.

2016. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!