Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló váltás után...

Fogamzásgátló váltás után pecsételő vérzés?

Figyelt kérdés

1 hónapja fogamzásgátlót váltottam a nőgyógyászom kérésére. Az első levélnél kb 10 napig pecsételő vérzésem volt, tisztasági betétet használtam, az elég volt. A szünetben a menzeszem kicsit korábban jött meg mint szokott - csütörtök este veszem be az utolsó tablettát, eddig hétfő reggel jött, most szombat éjjel. Maga a vérzés aztán gond nélkül lement, 4-5 napig tartott mint mindig. Viszont most, hogy szedni kezdtem a második levelet, újra jött a pecsételő vérzés. Nem sok, barna színű, viszont azért kicsit megijeszt, hogy ez rendben van-e így. Most 2.napja tart.

Ez normális? Hasonló tapasztalatok, tanácsok?

20L



2017. júl. 30. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Amúgy is normális a gyógyszerszedés első pár hónapjában a pecsételő vérzés, szóval a váltás után is normális. Várd meg az első három hónapot, ha még utána sem múlik el, menj vissza a dokihoz.
2017. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!