Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki tampont hord, az hogy van...

Aki tampont hord, az hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Majd fogok tampont hordani de eléggé elgondolkoztam azon, jó nem vagyok beteg, de ez azért ODA megy, hogy ez kicit nem olyan felizgató nektek?😂 meg hogy lóg ki a cérna? Megértem hogy nem lehet érezni a de a tudat... És én hordanék csak attól félek hogy amíg bennem lesz OLYAN érzéseim lesznek.:D

Bocsi a sok ilyen meg OLYAN szóért:D de ezen elgondolkodtam...



2017. júl. 29. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem erzel SEMMIT, nem izgulsz fel tole! 14/l tampon hasznalo
2017. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg menstruálok, nem szoktam vágyat érezni a fájdalom miatt. Nem fog felizgatni, ha feldugod.
2017. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog felizgatni nyugi. :D ez aranyos

Arra azért figyelj,hogy mielőtt felrakod,mindenképpen moss kezet minden esetben,hogy nehogy valamilyen baci bejusson "belülre". A nőgyógyász nekem azt tanácsolta,hogy 4 óránként cseréljem legkésőbb,ha hamarabb nem telne meg (mondjuk én elég érzékeny vagyok mindenre sajnos). Remélem tudtam segíteni! :D

2017. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek olyan érzéseid, ne félj. Igaz, hogy a felhelyezés néha kellemes... de ha már bent van észre se lehet venni, hogy ott van valami.
2017. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
En pl mindig simizem magam egy kicsit hogy nedves legyek, akkor konnyebben felmegy. Es amig dugom fel addig kicsit bizsergek szoval jo, de miutan fent akkor mar nem erzek semmit. A tudat pedig...altalaban el felejtem hogy fent van😂😂
2017. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Épp ömlik belölem a vér pontnem az fog felizgatni még tudattban se hogy egy tampont dugok a vaginámba ami felszívja a bő véremet. Ennyi erővel a betéttől meg olyan érzésed van hogy kisbaba vagy? Hisz sokunknak olyan érzés a betét mint egy pelenka..
2017. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!