Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen márka vált be tampon...

Milyen márka vált be tampon téren? Akár noname. És irjátok le hogy miért pont az? . Köszi 15 L

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Régen az OB-t használtam, volt, hogy naturellát is vettem, de annak zavart az illata. A DM és Rossmann saját márkását is próbáltam. De mikor megbízható kellett, akkor csakis az OB-t.

Egyébként már nem használok semmilyent, áttértem az intimkehelyre, azóta sokkal jobban érzem magam :)

2017. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
OB pro comfort, a silk touch boritasanak koszonhetoen konnyu felhelyezni 14/l
2017. júl. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes noname megfelelt,bevált.Régebben nem mertem lecserélni az OB-t,mert átmosta az agyamat a sok reklám..Mostanra már szerencsére nem veszem meg több száz Ft-tal drágábban azt,teljesen jó a az Aldiban,Lidlben,DM-ben,Rossmannban kapható.
2017. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én általában o.b.-t és Naturella tampont használok ezt a kettőt könnyű felhelyezni a többi tampon nagyon kemény. Köszönöm szépen a válaszokat
2017. júl. 31. 09:51
 5/9 anonim ***** válasza:

O.B.

Lidlben kapható tampont akárhogy próbáltam felhelyezni nem ment.

2017. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha megbízható kell, akkor csak OB.

használok dm, rossmann, lidl sajátmárkásakat is, de lényegében csak otthon, vagy ha tudom, hogy olyan munkám lesz, hogy nem kell túl messzire mennem az irodától.

ha bárhova menni kell, vagy menni szeretnék, akkor OB-t használok.

2017. júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak az O.B. megbízható. Minden nő azért van oda. De én az aldis (nem tudom most hirtelen, mi a neve, de nem is lényeg) normál tamponnal is meg vagyok elégedve. Egyszer sem áztam át, mert időben cserélem. Az O.B-vel is át lehet ázni, ha nem húzod ki időben.
2017. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat.
2017. júl. 31. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Obt egyszer tettem be, háát, alig ment fel, tök tullihegetr az egésza.


A legjobban a Siempre (lidl) vált be, de sz itt messze van, igy marad az aldis Cresta.

2017. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!