Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csípő érzés pisiléskor?

Csípő érzés pisiléskor?

Figyelt kérdés

Menzeszem utolsó napjain vagyok,és tegnap észrevettem,hogy ha pisilek,akkor a hüvelyemnél égő,csípő érzést êrzek.Pár perc múlva megszűnik az érzés. Mi lehet a bajom? Van valami otthoni megoldás rá? Volt már hüvelygyulladásom,akkor belül a húgycsövemnél sütött,de ez nem olyan érzés,most kívülről csíp.De ha vízbe ülök,vagy csak úgy hozzáérek,akkor sem csíp.

Segítsetek! 17/L


2017. aug. 2. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy valami fertőzés vagy kisebb felfázás.

Annyit tudok tanácsolni, hogy naponta többször tiszta, langyos vízzel fürdesd meg magad intim tájékon.

Ha menzeszed végéig nem javul, menj el nőgyógyászhoz, mert lehet, hogy a gyulladásod visszatért.

2017. aug. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

2 piros pöttyöt találtam csak,mintha fel lenne sértve,vagy kidörgölte volna valami. Ez ugye elmúlik magától?

2017. aug. 2. 11:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha valóban csak ki van dörzsölve, akkor az 2-3 napon belül enyhül vagy meg is szűnik.

De ha nem, akkor akár allergiára is utalhatnak a pöttyök.

2017. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!