Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány létemre rettentően...

Lány létemre rettentően szőrös vagyok. SOS?

Figyelt kérdés

Undorodok magamtól,mindenhol szőrös vagyok államond is szúrós erős szőrzet,combjaimon,fenekemen belül is,a hasamon,a melleimen,az arcomon gyantázom ha nem tenném mág copfba se tudnám rakni.Megkeseríti az életem,sokszor már sírni szokok.A menzeszem is már 1 honapba 2x jön meg,cisztám is van a köldököm mögött.Fürdőruhát se merek felvenni.Ha borotválom magam akkor sokszor kipattogok,begyulladnak a szőrtüszők..már elegem van,mondjak h nagyon szép lány vagyok mostánaba elég sokszor dicsérnek régebben dundi voltam,a fiúkkal elutasitó vagyok hiszen nem mernék előttük egy fehérnemüben sem lenni....borzasztó

17/L



2017. aug. 3. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felmerült benned hogy orvoshoz is fordulhatnál? Eléggé adja magát hogy hormonproblémáid lehetnek amit akár kezelni is lehetne.
2017. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Próbáld meg elfogadni magad, vagy ha gondolod, akkor menj el orvoshoz, hátha tud segíteni, de hidd el nekem, hogy vannak olyan fiúk akiket egyáltalán nem zavarná ha egy lány szőrös.:)
2017. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen már fel is volt hivva az orvos,,sok rosszat hallottam felőle h lekezelően bánik a páciensekkel.Apu hívta fel és durva beszédje volt.Megprobáltunk mást hívni akiről hallottam h kedves,már egy csomosszor hivtuk de nem vették fel,,esetleg szabadságon lehet?!
2017. aug. 3. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Mindenképp menj el orvoshoz, mert jó eséllyel tud segíteni.

2. Ha lesz barátod és fehérneműig juttok,akkor pont nem fogja érdekelni,hogy kicsit szőrös vagy. Mert nyilván nem fogod hosszúra hagyni,szóval nem lesz különösebben probléma. Ja és előtte erről beszélgettek egyet és kész.

2017. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem csak egy kis szőrössèg:((szokom gyantàzni de nem segít..
2017. aug. 3. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ez valószínűleg hormon probléma. Endokrinológust is felkereshetsz nem csak nőgyógyászt. Mindegy melyik, de mindenképp menj el orvoshoz, mert a havi 2 menstruáció nagyobb probléma, mint a szőrösödés.
2017. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!