Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybemenet viszket, mitől?

Hüvelybemenet viszket, mitől?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességemet (4 napja), azóta mindennap szeretkeztünk a párommal. Elég szűk vagyok még, nehezen megy be a pénisze. Gyógyszert szedek, óvszert nem használunk. 4 nap után ma elkezdett viszketni a hüvelybemenetem, de nincs folyásom, nincs bedagadva, szag sincs. Kicsi fájdalom és enyhe viszketést érzek a hüvelybemenetemnél. Elég hevesek voltunk, lehet hogy megsértette a hüvelyfalamat és emiatt fáj/viszket?!

Köszi!


2017. aug. 3. 16:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Inkább fáj a hüvelybemenet, mint viszket.
2017. aug. 3. 16:08
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a hüvelybemenet kicsit be van dagadva :( De nem vörös. Csak fáj és nagyon kicsit viszket.
2017. aug. 3. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben bakteriális vagy gombás fertőzés, rosszabb esetben nemi betegség. Menj nőgyógyászhoz. Nagyon fontos, hogy a párodat is kezeltetni kell, hiába nincs tünete. Ezért fontos legalább a kezdeti szakaszban gumit használni.. De ez magától nem fog elmúlni, gyógyszeres kezelés kell mindkettőtöknek, utána pedig neked hüvelyflóra helyreállító.
2017. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindketten szüzek voltunk. :(
2017. aug. 3. 17:30
 5/8 A kérdező kommentje:
De teafaolajjal bekentem és lelappadt.
2017. aug. 3. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Az semmit nem ér, ha belülről nem lesznek kiölve a baktériumok ugyan úgy elő fog jönni. Plusz kiirtja a hüvelyflórádat.
2017. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nincs baj, voltam dokinál azt mondta nem fertőzés lesz, de azért vett kenetet:)
2017. aug. 3. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit lassítsatok vagy használjatok sikosítót :)
2017. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!