Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok, akkor a...

Ha szűz vagyok, akkor a végbelemen keresztül vizsgál meg a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, szűz, nincs panaszom, max annyi hogy szerintem sok a fehér folyásom. Van ahol azt olvastam, ha valaki szűz, végbélen keresztül vizsgálják meg. Ez igaz?
2017. aug. 4. 11:58
 1/10 anonim válasza:
55%
Hülyeség.
2017. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok szűz és engem simán megvizsgált .
2017. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Atya ég. Mert hol van a fehér folyásod?

Vizsgálhatna a szemeden is.

2017. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért a popsin keresztül vizsgálna?
2017. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Általában a fülön keresztül dugnak le egy szondát a bokáig.
2017. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Jaj, ez fájt.


Nem!

2017. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Nemi életet még nem élt, szűz páciensek vizsgálata során a hüvelyi feltárás esetleg még ún. szűzkacsával sem végezhető el. Ilyenkor a kenetvétel csak vékony pálcával történik (ún. boltozati mintavétel). Gyakran a kétkezes hüvelyi vizsgálat is anatómiai akadályba ütközik. Ilyen esetben végbélen keresztüli vizsgálatot végzünk és/vagy hason keresztül végzett ultrahang vizsgálatra van lehetőség (ez utóbbihoz célszerű a páciensnek telt húgyhólyaggal lennie)."


De gondolom csak nagyon indokolt esetbe vizsgálnak így.Engem pl sehogy nem vizsgáltak meg mikor még szűz voltam.

2017. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak, akik azt mondták, hogy hülyeség:

Engem vizsgáltak így 15 évesen. Szűz voltam, és igen, a nőgyógyász a végbelemen és a hasfalamon keresztül keresett daganatot, mivel minden ok nélkül véres volt a vizeletem. Ultrahang, ct nem mutatott semmit. Életem első nőgyógyászati vizsgálata volt. És baromi kellemetlen.


Kedves kérdező,

Igen létezik ilyen, de csak komolyabb, indokolt vizsgálat esetén, mikor a probléma "mélyebben" gyökerezhet.

Egyszerű fehér folyásnál nem kell ilyesmitől tartanod.

Lehet ajánl valamilyen kúpot, kenőcsöt, esetleg gyógyszert.

2017. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is végbélen keresztül vizsgáltak meg anno, 17 évesen. Semmivel sem volt rosszabb mint a hüvelyen keresztüli.
2017. aug. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Engem is végbélen keresztül vizsgáltak. Kellemetlen,de csak azért, mert olyan mintha egy óriási kemény kaki lógna ki a fenekemből. Bár ennek ellenére erekcióm volt tőle ;-)

Urológián történt

2017. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!